Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Budimex wybuduje Osiedle Avia w Krakowie

tagi tematyczne Budimex deweloper Kraków mieszkania Kraków Osiedle Avia
Osiedle Avia w krakowskiej dzielnicy Czyżyny
Osiedle Avia w krakowskiej dzielnicy Czyżyny

W krakowskiej dzielnicy Czyżyny rusza budowa Osiedla Avia. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki, w których znajdą się 164 mieszkania. Ceny mieszkań zaczynają się od 5600 zł za metr kwadratowy.

W ramach pierwszego etapu osiedla zostaną wybudowane trzy 10-piętrowe budynki. Powstaną w nich 164 mieszkania o metrażach od 30 do 93 mkw. Części wspólne budynków będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie osiedla zaprojektowano strefy rekreacji i aktywnego wypoczynku – tematyczne place zabaw, alejki do joggingu, boiska sportowe i miejsca do jazdy na rolkach.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Kraków - Czyżyny

Osiedle Avia w krakowskiej dzielnicy Czyżyny
Osiedle Avia w krakowskiej dzielnicy Czyżyny
fot.: Core PR
Osiedle Avia w krakowskiej dzielnicy Czyżyny
Osiedle Avia w krakowskiej dzielnicy Czyżyny
fot.: Core PR

W pobliżu inwestycji znajdują się centra handlowe i punkty usługowe. W pobliskim Parku Lotników Polskich siedzibę ma nowoczesne Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz pierwszy w Polsce park edukacyjny – Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema. Powstaje tu również hala widowiskowo-sportowa. Rejon osiedla jest dobrze skomunikowany z centrum miasta i innymi dzielnicami dzięki przebiegającym w pobliżu licznym liniom autobusowym i tramwajowym. Natomiast dogodny dojazd samochodem do centrum miasta będzie możliwy dzięki połączeniu osiedla z ulicą Stella-Sawickiego - publiczną drogą dojazdową, która powstanie równolegle z pierwszym etapem inwestycji mieszkaniowej.

Projekt architektoniczny osiedla został przygotowany przez Biuro Architektoniczne B2 Studio z Krakowa. Głównym wykonawcą robót jest Budimex SA. Osiedle zostanie oddane do użytkowania w drugiej połowie 2013 roku.

autor: źródło

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.