Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Bursztynowe w budowie. Mieszkania w dzielnicy Wawer

tagi tematyczne J.W. Construction mieszkania Wawer Osiedle Bursztynowe
Bursztynowe w budowie
Bursztynowe w budowie

J.W. Construction uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę Osiedla Bursztynowego, które powstanie w warszawskiej dzielnicy Wawer. Inwestycja będzie liczyła 312 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Osiedle Bursztynowe powstanie w Wawrze przy ul. Korkowej. W skład kompleksu wejdzie dziesięć niskich, czteropiętrowych budynków w zabudowie szeregowej, z podziemnymi garażami i dwuspadowym dachem.
Lokale – od kawalerek po mieszkania trzypokojowe – będą miały balkony i przyporządkowane miejsca parkingowe. Osiedle zostanie ogrodzone, przewidziano także całodobową ochronę. Do wykończenia budynków deweloper zastosuje cegłę klinkierową, która jest materiałem odpornym na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Mieszkania objęte są atrakcyjnymi systemami płatności: 10/90 oraz 20/80. Oznacza to, że klient płaci 10% lub 20% wartości mieszkania przy podpisaniu umowy, a pozostałą kwotę wpłaca dopiero przy odbiorze kluczy. W zależności od sposobu finansowania, ceny wahają się od 5 746 do 7 500 zł za mkw. Najmniejsze mieszkania będą miały powierzchnię 27 mkw., a największe (trzypokojowe) – do 86 mkw.
Okolice nowego osiedla to zalesione obszary Wawra. Niedaleko znajduje się m.in. Las Rembertowski oraz dwa rezerwaty: Olszynka Grochowska i Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego.

Budowa już się rozpoczęła, a jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2010 roku. Generalnym wykonawcą całej inwestycji jest J.W. Construction S.A., spółka budowlana  wydzielona ze struktury Holdingu.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.