Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ceny mieszkań w Polsce

tagi tematyczne ceny mieszkań ceny ofertowe mieszkań Gdańsk Kraków Poznań rynek wtórny Warszawa Wrocław zakup mieszkania
Warszawa: 7923 zł/mkw.

Od wielu miesięcy przeciętne ceny mieszkań w Polsce łagodnie spadają. W których miastach odnotowano największe spadki? A może są regiony, gdzie ceny już zaczynają wzrastać? Przedstawiamy przegląd cen mieszkań w największych polskich miastach. Sprawdź gdzie jest najtaniej!

W listopadzie ceny ofertowe mieszkań w większości miast nadal spadały, jednak obniżki nie były już tak duże, jak na przestrzeni ostatniego roku. Spośród 17 analizowanych miast, ceny spadły w dziesięciu. Największy spadek listopadowych cen ofertowych odnotowano w Łodzi i w Toruniu. W kilku miastach koszt metra kwadratowego mieszkania wzrósł – najbardziej w Poznaniu, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.
Ceny transakcyjne na rynku wtórnym wciąż spadają – najbardziej w Poznaniu i Krakowie. W tych dwóch miastach odnotowano kilkunastoprocentowe obniżki (rok do roku), a także największe różnice pomiędzy cenami ofertowymi i transakcyjnymi.

autor: red.

aktualizacja: 16.01.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.