Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

City Apartments – ROBYG wprowadza kolejne mieszkania do sprzedaży

tagi tematyczne City Apartments deweloper mieszkania Warszawa mieszkania Żoliborz ROBYG
City Apartments, ROBYG
City Apartments, ROBYG

Osiedle City Apartments powstaje na Żoliborzu w Warszawie. Deweloper rozpoczął czwarty etap inwestycji, w którym znajdzie się 215 mieszkań. Cena metra kwadratowego zaczyna się od 6999 zł. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec 2013 roku.

Zaprojektowane w sześcio- i dziewięciopiętrowych skrzydłach budynku mieszkania i apartamenty mają od jednego do pięciu pokoi o metrażu od 31 do 126 mkw. Na parterze przewidziano lokale użytkowe, natomiast pierwsze piętro przeznaczono na powierzchnie biurowe. W ramach czwartego etapu inwestycji w ofercie dewelopera jest 17 lokali usługowych.

Głównymi atutami inwestycji są: wysokość pomieszczeń 2,90 m, naturalne materiały wykończeniowe, recepcja. Zaletą projektu jest też lokalizacja – przy ulicy Rydygiera, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Arkadia, w rejonie dobrze skomunikowanym ze Śródmieściem Warszawy.

Projekt City Apartments to realizacja koncepcji rewitalizacji terenów poprzemysłowych zainspirowana wzorcowymi zmianami wprowadzonymi w dzielnicach HafenCity w Hamburgu czy Bicocca w Mediolanie. Docelowo na osiedle ma złożyć się 6 etapów inwestycji. Obecnie w ofercie pozostało 8% mieszkań z będącego na ukończeniu etapu II (dostępny metraż: od 67 do 152 mkw.) oraz ok. 50% lokali z zaplanowanego do oddania na I kwartał 2013 r. etapu III (dostępny metraż: od 44 do 107 mkw.)

 

Mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Gwiaździstej
Mieszkanie na pierwszym piętrze, w budynku oddanym do użytku w 1998 r. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i garderoby. Osiedle chronione, z ładnie urządzoną zielenią i placem zabaw.

mieszkanie, Warszawa Żoliborz
fot.: Wilson's Nieruchomości
mieszkanie, Warszawa Żoliborz
fot.: Wilson's Nieruchomości
mieszkanie, Warszawa Żoliborz
fot.: Wilson's Nieruchomości

autor: źródło: Value Communication

aktualizacja: 08.01.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.