Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

ConceptHouse Mokotów. Nowa inwestycja Atlas Estates

tagi tematyczne Atlas Estates ConceptHouse Mokotów deweloperzy deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe mieszkania Mokotów mieszkania Warszawa nowe osiedla sprzedaż mieszkań
ConceptHouse - apartamenty na Mokotowie
ConceptHouse - apartamenty na Mokotowie

Deweloper Atlas Estates rozpoczął sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji ConceptHouse Mokotów, która powstanie u zbiegu ulic Cybernetyki i Obrzeżnej w Warszawie.

W ramach projektu powstanie 160 mieszkań o powierzchni od 36 m2 do 167 m2. Większość z nich to lokale dwu- i trzypokojowe, dostępne będą również kawalerki oraz dwupoziomowe apartamenty na ostatnich piętrach. Ceny wahają się od 7,5 tys. zł do nieco ponad 10 tys. zł za m2.

Obecnie deweloper jest w fazie przetargu na generalnego wykonawcę. Negocjacje z bankiem, który będzie finansował inwestycję, są na zaawansowanym etapie – podpisany został dokument „Term-sheet”, zawierający zarys kluczowych warunków umowy kredytowej. Prace budowlane powinny ruszyć w ciągu najbliższych tygodni i zakończyć się w roku 2013. Całość inwestycji będzie realizowana w jednym etapie.

Warszawa Mokotów, ogłoszenia sprzedaży mieszkań dwupokojowych >>

Projekt ConceptHouse Mokotów został przygotowany przez pracownię Archiplan Ewy Widery. Bryła budynku będzie nieregularna, a jego wysokość ma wahać się od 6 do 12 pięter.

Główne wejście do budynku znajdzie się od strony ul. Obrzeżnej. Na parterze zaplanowano 10  punktów handlowo-usługowych. Pod budynkiem znajdzie się trzypoziomowy garaż na ok. 190 samochodów.

ConceptHouse - apartamenty na Mokotowie
ConceptHouse - apartamenty na Mokotowie

- Obserwując ożywienie popytu na mieszkania, zdecydowaliśmy, że nadszedł czas na realizację tej inwestycji, której koncepcja narodziła się już wcześniej, w nieco odświeżonej formie – mówi Michał Witkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Atlas Estates. Budynek został przeprojektowany, a produkt finalny dopasowany do aktualnych potrzeb klienta, który w naszej ofercie znajdzie szeroki wybór mieszkań dwu- i trzypokojowych.

Biuro sprzedaży ConceptHouse Mokotów znajduje się przy ul. Rzymowskiego 53 w Warszawie.

autor: Źródło: Solski BM

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.