Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Czapelska 48 - nowy projekt Tryboń PPI

tagi tematyczne AW Development Tryboń PPI Warszawa
Czapelska 48 - nowy projekt Tryboń PPI
Czapelska 48 - nowy projekt Tryboń PPI

Firma Tryboń PPI jest autorem projektu nowego kompleksu mieszkaniowo-usługowego przy ul. Czapelskiej 48, za którego realizację odpowiedzialny jest inwestor AW Development.

W dobrze skomunikowanym miejscu stolicy, u zbiegu ulic Czapelskiej i Grochowskiej, powstanie nowoczesny obiekt spełniający wysokie standardy ekologiczne.
Projekt przewiduje 9 kondygnacji, w tym jedną podziemną. Parkingi znajdą się na poziomach -1, 0, +1. Pozostałe kondygnacje będą przeznaczone na lokale mieszkalne oraz usługowe. Inwestycja będzie zajmować 428 mkw. zabudowy, na której znajdzie się 41 mieszkań. Dla potrzeb mieszkańców, w budynku zaplanowano także 44 miejsca parkingowe. Obiekt będzie spełniał wszystkie standardy przeciwpożarowe, zostanie też dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (windy i pochylnie).
W budynku dominować będą jasne, ciepłe barwy, w tym lekko przełamana biel. Podstawowa, dominująca bryła budynku będzie składała się z sześciu kondygnacji mieszkalnych. Jej projekt oparto na regularnych, poziomych podziałach, podkreślonych elementami stalowymi. Galerie i balkony będą wyposażone w szklane elementy pełniące funkcję przesłony akustycznej. Dzięki niej hałas od strony ulicy Grochowskiej zostanie znacznie zredukowany.
Inwestor zamierza wykorzystać tylko najwyższej jakości materiały, przyjazne dla środowiska.
Projekt wykonali architekci: Krzysztof Tryboń, Jakub Szatkowski, Paweł Zawadzki, Anna Pietrzak.

Firma Tryboń Projektowanie i Powiernictwo Inwestycyjne istnieje od 1990 roku. W tym czasie, dzięki oryginalnym projektom architektonicznym i rzetelnym realizacjom, zyskała ugruntowaną pozycję na rynku i zgromadziła bogate portfolio inwestycji. Wśród nich znajdują się obiekty mieszkaniowe, takie jak domy jednorodzinne i kameralne apartamentowce, a także duże kompleksy mieszkalne. Firma brała również czynny udział w realizacji wielu obiektów przemysłowych, handlowych i budynków użyteczności publicznej, w tym np. siedziby firmy NTT System, czy wybranych sklepów sieci Kaufland, Tesco i Lidl.
Do grona klientów firmy Tryboń PPI zaliczają się między innymi firmy takie jak: Acciona Invest, Bud-Invest, Budimex S.A. Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
Firma jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W najbliższej przyszłości spółka ma zamiar skupić się przede wszystkim na projektowaniu.Obecnie w trakcie budowy są trzy znaczące inwestycje, których projekty powstały na deskach kreślarskich firmy Tryboń, w tym kompleks Ostrobramska 75 realizowana przez Pirelli Pekao Real Estate. Atutem firmy jest fakt, iż wszystkie koncepcje architektoniczne tworzone są przez samych właścicieli firmy.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Tryboń PPI

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.