Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Cztery Oceany w Gdańsku - rozpoczęto I etap inwestycji

tagi tematyczne BPI CFE Polska Cztery Oceany Cztery Oceany Gdańsk deweloperzy Gdańsk Gdańsk mieszkania nowe mieszkania Gdańsk Przymorze osiedle Cztery Oceany Przymorze mieszkania rynek pierwotny Gdańsk
Cztery Oceany
Cztery Oceany

Rozpoczęto budowę I etapu kompleksu mieszkaniowego „Cztery Oceany”, który powstanie w Gdańsku – Przymorzu, przy ul. Obrońców Wybrzeża.

W czterech 18-kondygnacyjnych budynkach znajdzie się docelowo 540 mieszkań o powierzchni od 39 do 150 mkw. Każdy z budynków to inny świat, inny ocean - Spokojny, Indyjski, Atlantycki i Południowy.  Projekt architektoniczny jest dziełem pracowni projektowej GEL oraz znanego belgijskiego biura Conix Architects. Projektanci stworzyli kombinację stylów, łącząc niektóre motywy sąsiedniej architektury, chronionych terenów zielonych i morza. Podstawowym założeniem projektu było uzyskanie efektu fali, wizualnego zróżnicowania poziomów 4 wieżowców o tej samej wysokości.

Wszystkie proponowane mieszkania będą wykończone "pod klucz", w standardach MISTRAL lub HORNET, które gwarantują szeroki wybór opcji, materiałów i wzorów. Przeciętna cena takiego mieszkania wynosi obecnie ok. 7500 zł za mkw. brutto ale ceny mieszkań rozpoczynają się od 6700  zł za mkw. Wykończenie „pod klucz” jest już wliczone w ceny mieszkań. Na parterach budynków przewidziano funkcje handlowo-usługowe. Kompleks będzie wyposażony w całodobową recepcję oraz plac zabaw - tylko do dyspozycji mieszkańców. Ukończenie I etapu inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2011 roku.

Inwestorem jest firma BPI – belgijski deweloper, a generalnym wykonawcą CFE Polska. Wyłącznym sprzedawcą mieszkań w inwestycji jest Emmerson S.A.

autor: Yellow Group Sp. z o.o.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.