Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dantex wmurował kamień pod Dobrolin

tagi tematyczne Dantex Melody Park Mokotów Osiedle Dobrolin Warszawa Wola
Dantex wmurował kamień pod Dobrolin
Dantex wmurował kamień pod Dobrolin

Drugiego października 2008 roku miało miejsce uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę inwestycji mieszkaniowej realizowanej przez Spółkę Dantex S.A.

Osiedle Dobrolin to inwestycja mieszkaniowo-handlowo-usługowa, powstająca na warszawskiej Woli. Prace budowlane ruszyły na początku lipca, a obecnie trwa zaawansowane betonowanie elementów budynków I etapu. Na działce o powierzchni ok. 2,1 ha powstaną siedmio i dziewięciopiętrowe budynki.  Inwestycja obejmuje mieszkania popularne o podwyższonym standardzie z garażem podziemnym oraz częścią usługową. Całkowita powierzchnia użytkowa inwestycji wynosi około 53 000 mkw.

Osiedle Dobrolin zlokalizowane będzie pomiędzy ulicami Wolską i Jana Kazimierza w odległości zaledwie 5 km od ścisłego centrum Warszawy. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 221 mieszkań oraz 10 lokali handlowo-usługowych o powierzchni ok. 700 mkw. Zakończenie realizacji pierwszego etapu planowane jest na czwarty kwartał 2009 roku, a ostatniego etapu inwestycji na koniec roku 2011. 
Osiedle zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna BRITT-PLAN Sp. z o.o. znana w Warszawie m.in. z realizacji projektu Melody Park na Mokotowie.  Na terenie osiedla planowane jest otwarcie kolejnej placówki Centrum Medycznego DANTEX-MED.
Mieszkania sprzedawane są w systemie płatności 15/85. Oznacza to, że 15% wartości mieszkania wpłaca się przy podpisaniu umowy, pozostałe 85% przy odbiorze kluczy. Ceny wahają się od 7600 PLN do 8800 PLN za mkw. Najmniejsze mieszkania mają powierzchnię 30 mkw a największe prawie 100 mkw. Większość mieszkań to lokale dwupokojowe czyli dostosowane do wymagań młodych ludzi pracujących w centrum miasta i planujących zamieszkać w niewielkiej odległości.
Od rozpoczęcia sprzedaży 1 lipca 2008, sprzedano 20% wszystkich mieszkań I etapu inwestycji.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Dantex S.A.

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.