Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Deweloper ATAL buduje kolejne osiedla mieszkaniowe w Krakowie

tagi tematyczne Atal City Towers deweloper Kraków Lindego Park mieszkania Kraków osiedle mieszkaniowe
Kraków, osiedle mieszkaniowe Lindego Park
Kraków, osiedle mieszkaniowe Lindego Park

Lindego Park oraz City Towers to dwie nowe inwestycje mieszkaniowe firmy ATAL, które realizowane będą w dzielnicach Bronowice i Czyżyny. W ramach inwestycji powstanie ponad 500 nowych mieszkań.

Osiedle Lindego Park powstaje w dzielnicy Bronowice przy ulicy Lindego. Projekt zakłada realizację siedmiu 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Łącznie wybudowane zostaną 154 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 34 do 67 mkw. Zaplanowano także dwa garaże podziemne na 101 samochodów oraz naziemne miejsca postojowe na 55 aut. W jednym z budynków na parterze przewidziano pomieszczenia usługowe.
Atutem lokalizacji inwestycji jest sąsiedztwo parku miejskiego - Młynówka Królewska. W pobliżu znajdują się centra handlowo–usługowe. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Niedaleko przebiega trasa krajowa nr 7 oraz autostrada A4, które zapewniają sprawne połączenie z innymi miastami.

Zobacz także: Kraków Bronowice, mieszkania na sprzedaż

Kraków, osiedle mieszkaniowe Lindego Park
Kraków, osiedle mieszkaniowe Lindego Park
fot.: ATAL
Kraków, osiedle mieszkaniowe City Towers
Kraków, osiedle mieszkaniowe City Towers
fot.: ATAL

City Towers Czyżyny to osiedle mieszkaniowe zlokalizowane we wschodniej części Krakowa przy ulicy Marii Dąbrowskiej. W skład osiedla wchodzi sześć oryginalnych 9-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Znajdzie się w nich 356 lokali mieszczących od jednego do czterech pokoi. Do dyspozycji lokatorów oddane będą wózkownie, pomieszczenia na rowery oraz dodatkowe komórki lokatorskie, a także dwa budynki usługowe. Garaże oraz miejsca na terenie osiedla pomieszczą w sumie ok. 300 samochodów.
City Towers zlokalizowane jest w pobliżu ronda Czyżyńskiego, blisko M1 oraz Centrum Handlowego Czyżyny. Rejon osiedla jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Krakowa oraz z trasami wylotowymi z miasta. W okolicy znajdują się żłobki, szkoły, przychodnie zdrowia.
Wartość obydwu inwestycji szacowana jest na blisko 150 mln zł.

autor: Źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.