Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Deweloper kupi Twoje mieszkanie

tagi tematyczne Budimex Nieruchomości sprzedaż mieszkania zakup mieszkania

Budimex Nieruchomości rozpoczął w połowie kwietnia promocyjną akcję zakupu mieszkań po cenach rynkowych. W ten sposób można sprzedać deweloperowi swoje własne M, aby mieć wkład na nowe lokum z jego oferty.

Sprzedaż starego, zakup nowego, a może zamiana – takie dylematy towarzyszą osobom chcącym zmienić mieszkanie na większe. Zawiłe procedury odstraszają, a poszukiwania nie dają rezultatów. Teraz, jak zapewnia Budimex Nieruchomości, to wszystko jest możliwe szybko, łatwo i przyjemnie. Deweloper ma propozycję dla osób, których obecne mieszkanie stało się za ciasne i na dodatek od miesięcy bezskutecznie próbują je sprzedać. A poszukują czegoś większego w nowym budownictwie, nie mając przy tym wystarczających środków na wkład własny. Obawiają się też, że bank nie da im kredytu.

Procedura zmiany mieszkania jest wyjątkowo jasna i przejrzysta. Klient wybiera mieszkanie z oferty Budimeksu Nieruchomości. Ma wystarczającą ilość czasu na wpłatę kwoty, która stanowi różnicę w wartości obu nieruchomości. Stare mieszkanie klienta kupuje deweloper. Kwota ta przeznaczana jest na poczet zakupu nowego mieszkania. Spółka bierze również na siebie ryzyko sprzedaży starego mieszkania i ponosi koszty jego renowacji. Finałem jest oddanie klientowi nowego mieszkania i akt notarialny.

Jak zapewnia Ewa Perkowska, dyrektor handlowy Budimeksu Nieruchomości, klient bez zmartwień i bez zbędnego ryzyka może przejść przez wszystkie etapy. Zwraca uwagę na to, że o wartości starego mieszkania klienta decyduje niezależny rzeczoznawca, a cena przez niego określona jest ceną rynkową i wiążącą dla spółki. Dodatkowo, deweloper pomaga w załatwieniu wszystkich formalności prawnych i tych związanych z uzyskaniem kredytu na dopłatę do nowego mieszkania.

autor: źródło: Core PR

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.