Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Deweloper pomoże sprzedać stare mieszkanie

tagi tematyczne Atal deweloper promocje deweloperów sprzedaż mieszkania wymiana mieszkania
Nowe Polesie - mieszkania w Łodzi
Nowe Polesie - mieszkania w Łodzi

Deweloper ATAL uruchamia w Łodzi kompleksową ofertę „Zajmiemy się wszystkim za Ciebie”. Program ułatwi kupującym wybór nowego mieszkania i pomoże przejść przez proces sprzedaży starego mieszkania. Deweloper zajmie się sprzedażą dotychczasowego lokum klienta, pokryje koszty prowizji brokera nieruchomości oraz zaoferuje nowe mieszkanie z opcją wykończenia pod klucz.

Od września 2012 roku osoby zainteresowane sprzedażą mieszkania i zakupem nowego będą mogły skorzystać z najnowszej oferty ATAL S.A. Na łódzkim rynku firma wprowadza opcję, w ramach której będzie udzielała wsparcia na każdym etapie wymiany mieszkania, od sprzedaży dotychczasowego lokum, po zakup nowego. Dzięki tej usłudze klienci dewelopera zaoszczędzą czas i nie poniosą dodatkowych kosztów związanych z obsługą całego procesu.

Sprawdź: mieszkania w Łodzi. Ogłoszenia sprzedaży

Jak przebiega proces wymiany mieszkania?
W pierwszej kolejności eksperci Home Broker, firmy doradczej zajmującej się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, zajmą się analizą rynku i pomogą znaleźć kupca i sprzedać mieszkanie. Prowizję brokera nieruchomości pokryje deweloper, w związku z czym klient nie poniesie dodatkowych kosztów związanych ze sprzedażą dotychczasowego lokum. Z oferty skorzystać mogą osoby, które następnie zakupią mieszkanie na jednym z łódzkich osiedli budowanych przez ATAL. W ramach usługi deweloper zajmie się także wykończeniem nowego M, dzięki czemu klient będzie mógł wprowadzić się do gotowego lokalu, jak tylko zostanie sprzedane jego mieszkanie.

Nowe Polesie - mieszkania w Łodzi
Nowe Polesie - mieszkania w Łodzi
fot.: ATAL
Nowe Polesie - mieszkania w Łodzi
Nowe Polesie - mieszkania w Łodzi
fot.: ATAL

autor: Źródło: On Board PR

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.