Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Deweloper SGI Baltis buduje nowe mieszkania w Szczecinie

tagi tematyczne deweloperzy mieszkania Szczecin nowe osiedla SGI Baltis
Mieszkania w Szczecinie, Osiedle pod Platanami
Mieszkania w Szczecinie, Osiedle pod Platanami

W Szczecinie powstaną trzy nowe inwestycje mieszkaniowe. Budowę Osiedla Krakowska rozpoczęto w styczniu 2011 r. Realizacja Osiedla Poziomkowego i Osiedla pod Platanami zacznie się w III kwartale bieżącego roku. Łączna wartość inwestycji mieszkaniowych szacowana jest na ok. 62 mln zł.

Osiedle Krakowska II - kolejne mieszkania w dzielnicy Gumieńce
Inwestycja zlokalizowana jest między ulicami Krakowską i Europejską. Prace budowlane rozpoczęto na początku bieżącego roku, a zakończenie realizacji planowane jest na grudzień 2012 roku. Osiedle będzie składać się z czterech kameralnych, dwu- i trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Powstaną tu 84 mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni od 50 do 85 mkw.
Wewnątrz osiedla zaplanowano plac zabaw, ścieżki i ławki dla spacerowiczów oraz tereny zieleni. Mieszkania na parterze będą miały ogródki. Osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w system kamer monitorujących otoczenie. Do dyspozycji mieszkańców będą hale garażowe. Autorami projektu inwestycji są Ryszard Burbicki i Małgorzata Rucka z biura FBA s.c.

Zobacz także ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

 

Mieszkania w Szczecinie, Osiedle Krakowska II
Mieszkania w Szczecinie, Osiedle Krakowska II
fot.: Źródło: On Board Public Relations
Mieszkania w Szczecinie, Osiedle Poziomkowe
Mieszkania w Szczecinie, Osiedle Poziomkowe
fot.: Źródło: On Board Public Relations

Osiedle Poziomkowe
Inwestycja zostanie zrealizowana przy skrzyżowaniu ulic Rapackiego i ks. Warcisława. Osiedle będzie składało z dwóch budynków: czteropiętrowego i pięciopiętrowego. Oddanych zostanie 98 mieszkań i taka sama liczba miejsc parkingowych. Wszystkie mieszkania, w zależności od położenia, będą miały balkon, taras, loggię lub ogrodzony ogródek (mieszkania na parterze). Pomiędzy budynkami powstanie teren rekreacyjny. Całe osiedle zostanie ogrodzone, a dodatkowo od strony ul. ks. Warcisława zamontowany zostanie ekran akustyczny. Rejon Osiedla Poziomkowego jest dobrze skomunikowany z centrum Szczecina. W pobliżu są punkty usługowe, szkoły, przedszkola, banki, szpital, sklepy spożywcze i poczta. Projekt architektoniczny inwestycji opracowało biuro architektoniczne FBA s.c. ze Szczecina.

Osiedle pod Platanami – mieszkania przy ul. Emilii Plater
Powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 8400 mkw. Budynek będzie liczył cztery klatki. Najniższa część bloku będzie miała 5 pięter, a najwyższa 10. W budynku zaprojektowano łącznie 134 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 37 do 97 mkw. Powstaną także lokale usługowe i dwupoziomowy garaż podziemny. Osiedle zlokalizowane jest niedaleko centrum miasta, w sąsiedztwie parku im. Adama Mickiewicza oraz Wałów Chrobrego. Autorami koncepcji architektonicznej są Miłosz Raczyński i Marek Sietnicki ze szczecińskiej pracowni Mellon Architekci s.c. Zakończenie budowy przewidziano na  III kwartał 2013 roku.

Mieszkania w Szczecinie, Osiedle pod Platanami
Mieszkania w Szczecinie, Osiedle pod Platanami
fot.: Źródło: On Board Public Relations

autor: źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.