Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Deweloperzy wykańczają. Gotowe mieszkanie od dewelopera

tagi tematyczne Budimex Nieruchomości Dom Development Orco Property Group
Mieszkanie w Rudzie Śląskiej
Mieszkanie w Rudzie Śląskiej

Podczas gdy w niemal całej Europie większość nowych mieszkań sprzedawanych jest z wykończeniem pod klucz, w Polsce standardem nadal są mieszkania oddawane do użytku w tak zwanym stanie deweloperskim bez podłóg, drzwi i białego montażu.

Dom Development, jako pierwszy na Polskim rynku, postanowił zastąpić standard deweloperski ofertą mieszkań wykończonych pod klucz. Sprzedaż mieszkań gotowych do zamieszkania ma być reakcją na zmiany, jakim w ostatnim czasie uległ rynek nieruchomości w Polsce, a także odpowiedzią na rosnące wymagania klientów.

Klient będzie mógł otrzymać mieszkanie całkowicie wykończone w wybranym przez siebie wariancie, samodzielnie dobierając materiały i korzystając z porad specjalistów. Wykonywane w ramach programu „mieszkania pod klucz” lokale objęte będą pełną gwarancją ze strony dewelopera. Oferta dostępna jest we wszystkich realizowanych inwestycjach. Obejmuje ona wykończenie mieszkania w trzech wariantach: Klucz (podstawowy), Komfort i Premium. Ceny uzależnione są od standardu i doboru materiałów. Za skorzystanie z pakietu trzeba dopłacić odpowiednio: 400, 820 i 1390 złotych za metr kwadratowy brutto. Warto dodać, iż Dom Development wykonuje mieszkania pod klucz od trzech lat, a zebrane doświadczenie pozwoliło spółce zarówno na przygotowanie oferty, jak i na zapewnienie kompleksowego zaplecza organizacyjnego umożliwiającego realizację programu.

   

 

Standard deweloperski, który obecnie oferują firmy zmusza klienta do samodzielnego poszukiwania materiałów, zatrudniania fachowców oraz poświęcenia wielu miesięcy pracy na urządzenie mieszkania. Korzystając z oferty "pod klucz", kupujący może zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Gotowe lokale cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też znacznie więcej firm oferuje mieszkania pod klucz. Rosnące wymagania klientów sprawiły, iż atrakcyjne pakiety wykończeniowe do swojej oferty wprowadziło już kilku deweloperów.

Bouygues Immobilier Polska w ramach wykończenia wnętrz oferowanego klientom przygotował trzy warianty wykonania: Tendance, Chic oraz Elegante. Są one zróżnicowane pod względem rodzaju użytych materiałów oraz elementów wyposażenia. W ramach każdego z tych programów można stworzyć swoje wymarzone wnętrze.
Z  kolei Orco Property Group proponuje mieszkania „pod klucz” na osiedlu Feliz Residence oraz Klonowa Aleja. Różnorodny pakiet wykończeń w trzech różnych standardach: comfort, prestige i exclusive umożliwia dowolną aranżację wnętrz na dogodnych warunkach. Cena za metr kwadratowy mieszkań wykonanych w standardzie „comfort” na osiedlu Feliz Residence wynosi od 13 000 zł, a na osiedlu Klonowa Aleja od 7 500 zł.

 

 

Oferta wykończenia mieszkań firmy Budimex Nieruchomości składa się z dwóch pakietów: Tulipan i Róża. Tulipan jest rozwiązaniem dla osób, które podążają za nowymi trendami i szukają odważnych rozwiązań wyrażonych w kolorach ścian, mebli i dodatków. Natomiast linia Róża powstała z myślą o tych, którzy cenią prostotę formy, harmonijną elegancję i naturalność. Oferta wykończenia mieszkania jest skierowana do wszystkich kupujących. Klienci mogą skorzystać z porad architekta, który pomoże wybrać materiały wykończeniowe i elementy aranżacji. Decydując się na pakiet Tulipan, do każdego metra należy dopłacić 840 złotych, a na linię Róża – 980 złotych.

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.