Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Deweloperzy z Wrocławia służą poradą przez telefon

tagi tematyczne deweloperzy Wrocław firmy deweloperskie klauzule niedozwolone w umowach deweloperskich Polski Związek Firm Deweloperskich

Mnogość firm deweloperskich i realizowanych inwestycji powoduje, że potencjalny klient stający przed decyzją o zakupie mieszkania, może mieć nie lada problem. Tkwić on może w niepewności przed transakcją z nierzetelną firmą, a także obawami przed niekorzystnymi zapisami w umowach, bądź o standard i wykonanie oddawanych mieszkań.

Dla wsparcia lokalnych działań o najwyższy standard usług deweloperskich, Polski Związek Firm Deweloperskich Wrocław w ramach hasła „Budujemy Wrocław i standardy branży deweloperskiej”, stworzył specjalną infolinię oraz adres mailowy, dla wszystkich zainteresowanych bezpiecznym zakupem mieszkania. Na pytania o zapisach w umowach, ścieżce weryfikacji dewelopera, gwarancjach, odbiorze mieszkań odpowiada Jacek Bielecki - główny ekspert Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowiedzieć się także można o dokumentach stworzonych przy współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Kodeksie Dobrych Praktyk oraz Katalogu Zasad Umowy Deweloperskiej, do przestrzegania których zobowiązały się firmy należące do PZFD. Informacje uzyskać można dzwoniąc pod nr 71 759 37 37 lub w formie pisemnej na adres e-mail: kontakt@wroclaw.pzfd.pl.

PZFD Wrocław jest lokalną inicjatywą członków ogólnopolskiego PZFD, którzy chcą dbać o standardy branży deweloperskiej i współpracować z wrocławskim magistratem w celu optymalizowania rozwoju mieszkaniowego, a także promocji Wrocławia jako dobrego miejsca do zamieszkania.

autor: Polski Związek Firm Deweloperskich Wrocław

aktualizacja: 27.03.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.