Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Diamentic Estate rozpoczyna budowę osiedla domów Saskie Zacisze

tagi tematyczne Diamentic Estate domy warszawa Saskie Zacisze
Diamentic Estate rozpoczyna budowę „Saskiego Zacisza”
Diamentic Estate rozpoczyna budowę „Saskiego Zacisza”

Osiedle powstaje w warszawskiej dzielnicy Wawer. Deweloper oferuje domy bliźniacze i wolno stojące. Zakończenie budowy osiedla nastąpi w 2010 roku.

Kameralne i komfortowe osiedle ma być propozycją dla rodzin i osób, dla których liczy się spokój, a zarazem szybki i łatwy dostęp do wszystkich atrakcji i usług, jakie oferuje Warszawa. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości zaledwie 5,5 km od centrum stolicy. Atutem lokalizacji jest sąsiedztwo głównych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych oraz nadwiślańskich terenów zielonych. Osiedle zajmie obszar ponad 8 tysięcy mkw. i będzie składało się z trzydziestu domów. Wjazd na jego teren przewidziano bezpośrednio z Wału Miedzeszyńskiego. Deweloper zamierza zadbać o racjonalne i nowatorskie zagospodarowanie przestrzeni osiedla.  Teren inwestycji zostanie ogrodzony i będzie stale monitorowany. Dodatkowo nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona, która mieścić się ma w budynku przy wjeździe na teren osiedla.

W budynkach deweloper planuje zastosowanie materiałów najwyższej jakości przy jednoczesnym utrzymaniu cen metra kwadratowego na przystępnym poziomie. Domy będzie można kupić już od 5500 zł brutto za mkw. Cena obejmuje już działkę oraz udział w drodze osiedlowej. Warunkiem uzyskania tak atrakcyjnej stawki za mkw. jest wpłata pierwszej raty w wysokości 30 proc. Wszystkie domy będą miały trzy kondygnacje naziemne. Nabywcy mają jeszcze możliwość ustalenia  rozkładu pomieszczeń wewnętrznych. „Saskie Zacisze” charakteryzować będzie nowoczesna i elegancka architektura. Szerokie, drewniane, energooszczędne okna będą miały aż 180 cm wysokości, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia zostaną dobrze doświetlone. Developer planuje zastosowanie eleganckich okuć i poręczy ze stali nierdzewnej. "Saskie Zacisze" będzie miało podłączenie do sieci mediów miejskich, szczególnie kanalizacji. Jest to ogromne udogodnienie dla naszych mieszkańców, ponieważ zdecydowana większość innych, nowych inwestycji w okolicy nie ma dostępu do wszystkich mediów miejskich. W tej chwili tylko kilkanaście procent gospodarstw domowych dzielnicy Wawer korzysta z dobrodziejstwa sieci kanalizacyjnej – mówi Piotr Stachulski, zarządzający spółką deweloperską Diamentic Estate.

W każdym domu znajdzie się otwierany automatycznie garaż z dwoma miejscami parkingowymi. Inwestor podkreśla też następujące zalety budynków: pomieszczenia na parterze o wysokości 3 metrów, pion do centralnego odkurzacza, ogrzewanie podłogowe na parterze, instalacja telekomunikacyjna oraz 3 tarasy (jeden na parterze i dwa na drugim piętrze). W standardzie jest również piec gazowy dwufunkcyjny, miedziana instalacja wodna oraz podłączenie do miejskiej sieci gazowej.
Budynki wybudowane zostaną na działkach o wielkości od 220 do 434 mkw. W ofercie znajdują się trzy rodzaje domów:
- Saska 1 – 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 224 mkw., z tarasami o metrażach 29 mkw.
- Saska 2 – to 2 domy wolno stojące o powierzchni użytkowej 224 mkw., z tarasami o metrażach 29 mkw.
- Saska 3 – 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 189 mkw., z tarasami zajmującymi 25 mkw.

Budowa osiedla już ruszyła. Deweloper rozpoczął też sprzedaż domów. Termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji planowany jest na IV kwartał 2009 roku, natomiast budowa całego osiedla zakończy jest wiosną 2010 r.
Firma Diamentic Estate Stachulski Sp. k. rozpoczęła działalność w 2007 roku. „Saskie Zacisze” jest pierwszą inwestycją mieszkaniową tego dewelopera.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Diamentic Estate

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.