Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dni Czosnowa z Oazą Kampinos

tagi tematyczne Oaza Kampinos Puszcza Kampinoska UBM
Dni Czosnowa  z Oazą Kampinos
Dni Czosnowa z Oazą Kampinos

W najbliższą niedzielę przy okazji obchodów Dni Czosnowa wszystkie osoby zainteresowane kupnem domu w okolicy Warszawy będą mogły zapoznać się z ofertą dewelopera UBM. Inwestycja Oaza Kampinos składa się z 209 proekologicznych domów, które powstaną w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej.

Oaza Kampinos to jedna z pierwszych inwestycji UBM na polskim rynku, która jest skierowana do klienta indywidualnego. Przy realizacji projektu 209 domów jednorodzinnych i bliźniaczych zostaną zastosowane technologie i rozwiązania, mające na celu ograniczenie zużycia energii. Pozwoli to zaliczyć inwestycję do jednej z najbardziej energooszczędnych klas budownictwa. Domy będą wyposażone w systemy solarne oraz kotły kondensacyjne. Ponadto na terenie Oazy Kampinos znajdą się m.in. place zabaw dla dzieci, przedszkole, budynek komercyjny, fitness club i korty tenisowe.

Prestiżowy projekt Oazy Kampinos idealnie wkomponowany jest w krajobraz Puszczy Kampinoskiej, na terenie której zachowało się wiele cennych gatunków roślin oraz zwierząt. Dodatkowo lokalizacja w pobliżu aglomeracji warszawskiej, a także duża ilość szlaków turystycznych i liczne zabytki (twierdza Modlin, kościół w Brochowie, niewielka odległość od Żelazowej Woli, pałac w Lesznie i wiele innych) sprawiają, że oferta powinna spotkać się ze szczególnym zainteresowaniem rodzin z dziećmi.

Pierwsze domy mają być gotowe już jesienią 2009 r.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.