Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dni Otwarte na Osiedlu Polnych Maków

tagi tematyczne gmina Lesznowola Osiedle Polnych Maków UNIHOUSE Zamienie
Dni Otwarte na Osiedlu Polnych Maków
Dni Otwarte na Osiedlu Polnych Maków

W najbliższy weekend, tj. 13 i 14 września br. firma deweloperska UNIHOUSE zaprasza na Dni Otwarte na Osiedlu Polnych Maków. Inwestycja, znajduje się w ostatniej fazie realizacji.

Dla wszystkich, którzy odwiedzą osiedle podczas Dni Otwartych, deweloper przygotował specjalną ofertę. Motywem przewodnim wydarzenia, z uwagi na charakter miejsca, będą kwiaty w każdej postaci. Zainteresowani będą mogli m.in. obejrzeć dom wzorcowy i skorzystać z porad doradców finansowych. Dla uczestników imprezy przygotowano także wiele innych zaskakujących atrakcji.

Inwestycja usytuowana jest w miejscowości Zamienie (gmina Lesznowola), tuż za granicami Ursynowa. Osiedle składa się 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 mkw. Wielkości działek wahają się od 300 do 600 mkw. Cały teren zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę wejściową z domofonem.

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.