Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Do Kazimierza jeden krok

tagi tematyczne Kazimierz Dolny Uściąż
Do Kazimierza jeden krok
Do Kazimierza jeden krok

W malowniczej miejscowości Uściąż, w odległości zaledwie trzech kilometrów od tętniącego życiem Kazimierza Dolnego, zlokalizowany jest przeznaczony na sprzedaż dom.

Mocne punkty lokalizacji
Jedną z największych zalet domu jest miejsce, w którym został wybudowany – z pewnością nieprzypadkowo wybrane przez jego obecnych właścicieli. Uściąż to cicha, malownicza miejscowość położona niedaleko Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. A usytuowanie nieruchomości w sąsiedztwie terenów zielonych sprawi, że będzie ona stanowić urokliwą enklawę dla przyszłych mieszkańców. Z drugiej strony bliskość Kazimierza Dolnego zapewni stały dostęp do korzyści płynących z sąsiedztwa takiej miejscowości. Bo miasto pełne zabytków, atrakcji turystycznych i często organizowanych imprez kulturalnych to niewątpliwie interesujące sąsiedztwo. Tym bardziej, że będzie ono łatwo dostępne również dla niezmotoryzowanych – przystanek PKS znajduje się w odległości 300 m od domu.

Pobliski Kazimierz Dolny

Na grzyby z sąsiadem
Dom usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta. Ogrodzenie wykonane z ciemnego drewna w połączeniu z przesuwaną bramą stanowi solidne zabezpieczenie. Blisko ogrodzenia rosną również wysokie drzewa. Niedaleko domu znajduje się las, do którego jesienią można udać się na owocne grzybobranie.
Okolica ciągle się rozbudowuje. Pozostaje tu jednak bardzo dużo miejsca i na nowe posesje, i na tereny do rekreacji. A ponadto życzliwe sąsiedztwo zagwarantuje zarówno miłe towarzystwo na co dzień, jak i opiekę  podczas nieobecności mieszkańców domu.

Na parterze...
Nieruchomość ma powierzchnię 120 mkw. Parter zajmują: dwa pokoje (w każdym z nich zamontowana jest instalacja wodno-kanalizacyjna), wyposażona kuchnia, łazienka, korytarz i wiatrołap. W jednym z pokoi znajduje się kominek, stanowiący idealne rozwiązanie na chłodne zimowe wieczory. Łazienka jest całkowicie wyposażona, lustra optycznie powiększają jej wnętrze, a oprócz wanny, szafki i umywalki znalazło się tu miejsce również na kabinę prysznicową i pralkę.

Widok od strony drogi

... i na piętrze
Piętro nie jest całkowicie wykończone, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość jego dowolnej aranżacji. Na tej kondygnacji mieszczą się trzy pokoje, z których dwa nie zostały do tej pory przedzielone. Tworzą one teraz jeden duży pokój o powierzchni 24 mkw. Piętro zyskuje dodatkową przestrzeń dzięki wysokim pomieszczeniom. Dwa okna dachowe (w przedpokoju i małym pokoju) uatrakcyjniają dom i wewnątrz, i na zewnątrz. Na tej kondygnacji mieści się jeszcze łazienka, którą będzie trzeba wykończyć i wyposażyć.
Podłogi we wszystkich pokojach na obu kondygnacjach wyłożone są panelami w jasnym kolorze, natomiast podłogi w przedpokojach – terakotą. Warto jeszcze wspomnieć o poddaszu, które będzie można zagospodarować jako schowek.


Dom jest wyceniony na 300 000 PLN.

autor: opracował: Marta Tomasiuk
zdjęcia: cluseck, Waldemar Kiebasiński

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.