Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dolcan buduje w Warszawie Osiedle Aleja Krakowska

tagi tematyczne deweloper deweloper Warszawa Dolcan mieszkania Warszawa mieszkanie deweloperskie Warszawa mieszkanie Ochota mieszkanie od dewelopera mieszkanie Włochy nowe mieszkania Warszawa osiedle mieszkaniowe Al. Krakowska
dolcan al.krakowska
dolcan al.krakowska

Inwestycja znajduje się przy Al. Krakowskiej 291 róg ul. Instalatorów na granicy dzielnic Ochota/ Włochy, w pobliżu Urzędu Dzielnicy Włochy.

Inwestycja zakłada budowę osiedla wielorodzinnego na 350 mieszkań w budynkach o różnej wysokości od II do XI kondygnacji oraz kilka lokali usługowych w parterze budynków. Mieszkania 1-,2-,3-,4-,5- pokojowe o metrażu od 31,5 do 106 m2, z balkonami, loggiami oraz przeszklonymi ogrodami zimowymi.

Budynki będą zgrupowane wokół wspólnego dziedzińca rekreacyjnego, ale otwartego od strony południowej, dzięki temu mieszkania będą słoneczne i dobrze naświetlone. W podziemiach zaplanowano dwukondygnacyjny parking, pomieszczenia gospodarcze oraz windy. Osiedle będzie dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Mieszkania są już w sprzedaży. Ceny rozpoczynają się od 7250 złotych za metr kwadratowy. Termin zakończenia inwestycji czerwiec 2012r.


 

autor: Żródło: Dolcan

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.