Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w inwestycji Rezydencja Mokotów

tagi tematyczne Dom Development mieszkania Mokotów Rezydencja Mokotów
Rezydencja Mokotów
Rezydencja Mokotów

W ramach inwestycji Rezydencja Mokotów wybudowane zostaną 133 mieszkania. Budynek powstaje w sercu warszawskiego Mokotowa, przy ulicy Naruszewicza. Znajdą się w nim zarówno niewielkie jednopokojowe mieszkania jak i ponad 200-metrowe penthousy.

Rezydencja Mokotów powstaje w dzielnicy bardzo popularnej wśród kupujących nowe mieszkania - na Mokotowie (przy ulicy Adama Naruszewicza, pomiędzy Aleją Niepodległości a ulicą Aleksandra Wejnerta). Budynek znajdzie się z jednej strony tuż przy stacji metra Wierzbno, z drugiej - naprzeciwko willowej zabudowy. Lokalizacja łączy kameralność i elegancję ulic Starego Mokotowa i wielkomiejskiej zabudowy.

Projekt architektoniczny Rezydencji Mokotów z jednej strony nawiązuje do historii Starego Mokotowa, a z drugiej – ma nowoczesny, adresowany do współczesnego mieszkańca, charakter. Prosta bryła budynku i rytm jej podziałów harmonizują z otaczającą zabudową. Rezydencja od Alei Niepodległości kontynuuje wysokością (7-9 pięter) wielkomiejską zabudowę głównych arterii Mokotowa. Wzdłuż ul. Naruszewicza budynek stopniowo zmniejsza swoją wysokość, dorównując od strony ul. Wejnerta okolicznym willom. W projekcie dążono do zminimalizowania skali zabudowy poprzez podział elewacji na mniejsze, pionowe elementy. Wprowadzono powtarzający się motyw wykuszy, który scala architekturę całego budynku.
W obiekcie zastosowane zostaną wysokiej jakości materiały wykończeniowe, takie jak: piaskowiec na elewacji czy drewniana stolarka okienna. Posadzki recepcji będą ozdobione kamieniem naturalnym, a na ścianach umieszczone zostaną drewniane okładziny. W projekcie zwracają uwagę duże okna oraz przeszklone loggie i tarasy.

Przy budynku, na wewnętrznym dziedzińcu zostanie zaaranżowany ogród z elementami małej architektury. Apartamenty znajdujące się na parterze w niższej części Rezydencji będą miały przydomowe ogródki.

Dostęp do części mieszkalnej kontrolowany będzie przez najnowsze systemy monitoringu i całodobowo chroniony.

Rezydencja Mokotów
Rezydencja Mokotów
fot.: Dom Development
Rezydencja Mokotów
Rezydencja Mokotów
fot.: Dom Development

Rezydencja Mokotów - szczegóły
W inwestycji powstaną 133 mieszkania o powierzchni od 45 do 246 m2. W budynku zaplanowano również małe jednopokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30 m2. Od strony Alei Niepodległości znajdą się nowoczesne studia i mieszkania o popularmych metrażach od 45 do 53 m2. W części budynku od ul. Naruszewicza oraz od strony ul. Aleksandra Wejnerta dominują apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe. Dla klientów, którzy szukają niestandardowych rozwiązań na dwóch ostatnich piętrach Rezydencji Mokotów od strony ul. Adama Naruszewicza i Alei Niepodległości zaprojektowano okazałe penthousy o wysokości ponad 3 m. Wnętrza penthousów będą klimatyzowane, a dopełnieniem ich wysokiego standardu będą przestronne tarasy z widokiem na centrum Warszawy i Stary Mokotów.

Przedział cenowy apartamentów w Rezydencji Mokotów kształtuje się od 10 400 do 19 500 zł/m2.

Pod inwestycją znajdzie się 2-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej miejsca parkingowe dla wszystkich mieszkań, w tym komplet miejsc przypisanych do największych, rodzinnych apartamentów. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 175 miejsc garażowych w cenie od 49 950 zł (miejsce pojedyncze) do 59 950 zł (miejsce rodzinne).

W budynku deweloper oferuje również 8 lokali usługowych o powierzchni od 87 do 270 m2. Będą one usytuowane od strony Alei Niepodległości.

Autorem projektu inwestycji Rezydencja Mokotów jest pracownia K2 Architekci, natomiast generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Erbud.

Planowane oddanie inwestycji do użytku to IV kwartał 2015 r.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Mokotów Warszawa

autor: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 21.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.