Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom Development rozpoczyna działalność we Wrocławiu

tagi tematyczne deweloperzy deweloperzy Wrocław Dom Development inwestycje mieszkaniowe mieszkania Krzyki mieszkania Wrocław nowe osiedla Osiedle Oaza sprzedaż mieszkań Wrocław Wrocław
Osiedle Oaza, Wrocław-Krzyki
Osiedle Oaza, Wrocław-Krzyki

Dom Development rozpoczyna swoją pierwszą inwestycję poza Warszawą. Spółka wprowadza do sprzedaży oraz rozpoczyna budowę inwestycji Oaza we Wrocławiu. Osiedle będzie liczyło 460 mieszkań.

Projekt zlokalizowany jest przy ul. Nyskiej w dzielnicy Krzyki. W I etapie powstanie 116 lokali. Oddanie do użytku I etapu osiedla planowane jest na koniec trzeciego kwartału 2012 roku.

Osiedle będą tworzyły cztery 6-piętrowe budynki w kształcie litery L otaczające wewnętrzny dziedziniec. Wewnątrz osiedla znajdzie się zielone patio z fontanną oraz plac zabaw. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki (w cenie mieszkania), a lokale na wyższych piętrach balkony i tarasy.

Na osiedlu Oaza zostały zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach i funkcjonalnych rozkładach. Najmniejsze mieszkanie w I etapie to lokal jednopokojowy o powierzchni 28,9 mkw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96,3 mkw. Ceny mieszkań w I zawierają się w przedziale od 5700 do 7250 zł/mkw.

Pod całym osiedlem zaprojektowany został jednopoziomowy garaż podziemny. W I etapie przewidziano w sumie 117 miejsc garażowych: 89 miejsc postojowych w cenie 26700 zł oraz 28 miejsc postojowych ze schowkiem w cenie 33400 zł. 

Osiedle Oaza jest dogodnie usytuowane na komunikacyjnej mapie Wrocławia. Kilka pobliskich linii autobusowych i tramwajowych umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a przebiegająca w pobliżu ul. Armii Krajowej zapewnia dobry dojazd do innych części miasta. W pobliżu osiedla znajdują się: parki (Skowroni, Południowy i Wschodni), sklepy i punkty usługowe (Carrefour, Lidl, Biedronka), przychodnie, apteki, przedszkola i szkoły.

Autorem projektu osiedla jest wrocławska agencja architektoniczna AP Szczepaniak – autor między innymi takich projektów jak Arkady Wrocławskie. Głównym wykonawcą osiedla będzie firma Wrobis S.A.

Zobacz inne inwestycje Dom Development >>>

Osiedle Oaza, Wrocław-Krzyki
Osiedle Oaza, Wrocław-Krzyki
fot.: Źródło: M+G

Klienci osiedla Oaza będą mieli możliwość wyboru i zakupu mieszkania wykończonego „pod klucz”, w ramach programów proponowanych przez dewelopera. Oferta obejmuje pełne wykończenie mieszkania w ramach dwóch programów: Standard DOM i Komfort. Klienci będą mogli wybierać z wielu modeli wanien i kabin prysznicowych, opcji wykończenia podłóg oraz wzorów glazury i terakoty. Oznacza to, że każde mieszkanie będzie mogło zostać wykończone w sposób niepowtarzalny, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami każdego klienta. Programy obejmują wykończenie ścian, podłóg oraz łazienki.

Dla klientów osiedla Oaza we Wrocławiu Dom Development przygotował dedykowany Specjalny Program Finansowy, przystosowany do indywidualnych potrzeb Klienta, dzięki któremu rata za mieszkanie wynosić będzie 600 zł.

Mieszkania dwupokojowe we Wrocławiu. Ogłoszenia sprzedaży >>

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.