Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom Development wprowadza do sprzedaży drugi etap Osiedla Adria

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Dom Development inwestycje mieszkaniowe mieszkania Gocław mieszkania Warszawa mieszkanie od dewelopera nowe osiedla Osiedle Adria sprzedaż mieszkań Warszawa

Projekt realizowany jest na warszawskim Gocławiu przy ul. Jugosłowiańskiej. W II etapie powstanie 230 mieszkań. Planowane oddanie mieszkań do użytku to IV kwartał 2012 roku.

W II etapie osiedla Adria powstaną dwa budynki o wysokości siedmiu pięter z 230 mieszkaniami o średniej powierzchni 59,42 mkw. Najmniejsze mieszkanie to jednopokojowy lokal o powierzchni 33,6 mkw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 114,2 mkw.

Średnia cena oferowanych w tym projekcie mieszkań to 7806 zł/mkw., a ich przedział cenowy kształtuje się od 7000 do 8 640 zł/mkw., co oznacza, że większa część mieszkań na tym osiedlu zostanie zakwalifikowana do programu Rodzina na swoim.

Pod obecnym etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa z dwoma wjazdami, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Zaplanowano 255 miejsc garażowych: 235 miejsc pojedynczych w cenie 32500 zł, 20 miejsc pojedynczych ze schowkiem w cenie 36500 zł. Dodatkowo w hali garażowej oraz na piętrach zaplanowano ogółem 31 komórek lokatorskich w cenie 7100 zł.

Osiedle Adria jest atrakcyjnie położone - nad Wisłą, blisko ważnych tras dojazdowych – Trasy Siekierkowskiej, Wału Miedzeszyńskiego i Mostu Siekierkowskiego.
Na osiedlu powstanie w sumie 5 budynków o wysokości od V do XIV kondygnacji, w których znajdzie się 656 mieszkań. Obecnie w budowie jest też I etap osiedla, na którym powstaje 256 lokali.  Na niższych kondygnacjach budynków siedzibę będą miały punkty usługowo-handlowe (osiedlowe sklepy, restauracje i kawiarenki).

Autorem projektu osiedla jest pracownia FAJANS ŚCISŁO & PARTNERZY ARCUS, natomiast wykonawcą zarówno I jak i II etapu osiedla jest firma ERBUD.

Osiedle Adria II etap
Osiedle Adria II etap
fot.: Źródło: M+G

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.