Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom inny niż wszystkie

tagi tematyczne domy oferty sprzedaży zamki
Dom inny niż wszystkie
Dom inny niż wszystkie

Dwory i zamki kojarzą nam się z przeszłością. Dlatego zdumiewającym może okazać się fakt, że tego typu budynki nie zostały zdyskwalifikowane jako miejsca pełniące rolę domu czy obiektu użytkowego. Wręcz przeciwnie wydaje się, że obecnie przeżywają swój renesans, a ilość ofert sprzedaży tylko potwierdza tę opinię.

Co może zachęcić do zakupu takiej nieruchomości? Z pewnością mógłby to być pomysł na dom dla tych, którzy cenią oryginalność i niekonwencjonalność. A poza tym... któż z nas nie chciałby poczuć się jak książę albo hrabia?
 
Poniżej prezentujemy niektóre z najbardziej interesujących ofert sprzedaży dworów i zamków, wyszukanych w serwisie www.muratornieruchomosci.pl.

 

Okolice Piły, woj. wielkopolskie

Nieruchomość zlokalizowana 65 km od Poznania. Pałac w stylu neorenesansowym z 1870 roku. Budynek otoczony parkiem o powierzchni
7 tys. mkw. Cena 5 500 000 PLN.

 

Ostrołęka, woj. mazowieckie

Klasycystyczny pałac zbudowany w 1830 roku. Wokół budynku znajduje się ośmiohektarowy park krajobrazowy. Cena 3 000 000 USD.

 

Lgiń, woj. lubuskie

Pałacyk z 1856 roku, zlokalizowany na terenie gminy Wschowa. W otoczeniu działki park ze starodrzewem oraz stawem. Całość wymaga renowacji.
Cena 961 847 PLN.

 

Okolice Warszawy, woj. mazowieckie

Zabytkowy dwór położony 40 km od granic Warszawy. Budynek został odrestaurowany. Jego unikalny charakter zachowano w najdrobniejszych szczegółach. Całość otacza piękny zabytkowy park. Cena 11 500 000 PLN.

 

Nałęczów, woj. lubelskie

Zespół pałacowo-parkowy położony w pobliżu Nałęczowa. Część parterowa wybudowana w roku 1682, część piętrowa – w 1906. W otoczeniu znajduje się zabytkowy park ze starodrzewem, pomnikami przyrody oraz stawami. Cena 4 000 000 PLN.

 

Wierzbno, woj. mazowieckie

Zespół dworski wybudowany około połowy XIX wieku. Budynek jest całkowicie odrestaurowany, znajduje się na terenie pięknie utrzymanego, trzyhektarowego parku ze starodrzewem i oczkiem wodnym.
Cena 7 680 000 PLN.

 

Pabianice, woj. łódzkie

Pałac wybudowany w 1897 roku. Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym. Cena 4 500 000 PLN.

 

 

Polanów, woj. zachodniopomorskie

Neobarokowy pałac wybudowany około 1920 roku. W budynku oprócz pięknych elewacji, zachowało się wiele autentycznego wyposażenia.
Cena 6 100 000 PLN.

 

Miejscowość w woj. podkarpackim

Pałac stanowi jeden z najpiękniejszych przykładów stylu secesji wiedeńskiej w Polsce. W jego okolicy znajdują się rozlewiska, sztuczny zalew i wyciąg narciarski. Cena 17 100 000 PLN.

 

Bartoszyce, woj. mazowieckie

Pałac wzniesiony pod koniec XVII wieku. Usytuowany jest na wzniesieniu, od północy i wschodu otacza go wiekowy park. Cena 4 500 000 PLN.

 

autor: opracował: as, mt

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.