Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom od dewelopera

tagi tematyczne dom jednorodzinny dom Marki dom od dewelopera domy Bielsko-Biała domy Lipnik domy mazowieckie domy Pomorze domy suchy dwór Inbud Jaworowe Wzgórze Spartan Development sprzedaż domów Volumetric zakup domu
osiedle Jaworowe Wzgórze, Pomorze
osiedle Jaworowe Wzgórze, Pomorze

Zakup domu jednorodzinnego od dewelopera pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć wielu stresów związanych z samodzielną budową.

Kupując gotowy dom nie tracimy czasu na uzyskiwanie pozwoleń i uzgodnień, na szukanie ekip budowlanych, koordynowanie ich prac i poszukiwanie materiałów. Wielu deweloperów oferuje też wykończenie budynków pod klucz. Zazwyczaj deweloperzy wykonują także infrastrukturę osiedlową: drogi wewnętrzne, chodniki, place zabaw, zieleńce, oświetlenie i ogrodzenie osiedla.
Poniżej przedstawiamy trzy nowo powstające osiedla domów jednorodzinnych zlokalizowane w różnych rejonach Polski

„Nad brzegiem Czarnej”, Marki, mazowieckie
Osiedle domów jednorodzinnych, które powstaje w podwarszawskich Markach, na skraju Puszczy Słupeckiej, na działce porośniętej kilkudziesięcioletnim borem sosnowym. Inwestycja oddalona jest od Warszawy zaledwie o 6 km, niedaleko znajduje się Zalew Zegrzyński i atrakcyjne tereny rekreacyjne (ośrodki jeździeckie, pole golfowe w Rajszewie).
Osiedle powstaje na 11-hektarowym terenie i będzie składało się z 41 eleganckich i nowoczesnych willi. Domy budowane są na działkach nie mniejszych niż 2500 mkw. Deweloper oferuje pięć typów budynków - różnorodnych funkcjonalnie, lecz zachowujących spójność architektoniczną, zaprojektowanych tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak najwięcej przestrzeni i światła. Inwestor wykona także uliczki osiedlowe, podjazdy i placyki manewrowe przed garażami, oświetlenie osiedla oraz instalacje potrzebne do kompleksowej i całodobowej ochrony. Termin realizacji I etapu: marzec 2010. Cena za mkw. od 6044 do 7600 zł. Deweloper: Volumetric. 

dom jednorodzinny, Marki, woj. mazowieckie
dom jednorodzinny, Marki, woj. mazowieckie
dom jednorodzinny, Marki, woj. mazowieckie


„Jaworowe Wzgórze”, Suchy Dwór, pomorskie
Kompleks domów jednorodzinnych zlokalizowany 10 km od centrum Gdyni. Teren inwestycji (26 ha) rozciąga się na szczycie Kępy Oksywskiej skąd można podziwiać widok na morze. Docelowo na osiedlu powstanie 166 domów jednorodzinnych - wolno stojących i bliźniaczych, o metrażach od 160 do 250 mkw. Powierzchnie działek wahają się od 700 do 1200 mkw. Każda działka będzie ogrodzona i uporządkowana. Na osiedlu wybudowane zostaną osiedlowe alejki, drogi dojazdowe, zaplanowano również tereny sportowo-rekreacyjne, usługowe i zielone. Deweloper oferuje wykończenie domów pod klucz. Inwestorem osiedla jest Spartan Development. Spółka zaplanowała budowę całej inwestycji w siedmiu etapach. We wrześniu 2009 roku została uroczyście otwarta pierwsza ulica na Jaworowym Wzgórzu – ul. Słowikowa. Obecnie trwają prace planistyczne nad drugim etapem osiedla, terenami usługowymi oraz budową przedszkola wraz z placem zabaw dla dzieci. Ceny domów wahają się od ok. 6200 do 6600 zł/mkw.

osiedle Jaworowe Wzgórze, Pomorze
osiedle Jaworowe Wzgórze, Pomorze
osiedle Jaworowe Wzgórze, Pomorze
osiedle Jaworowe Wzgórze, Pomorze

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 11.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.