Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom od Dom Development. Miasteczko Regaty

tagi tematyczne Dom Development domy Miasteczko Regaty Warszawa
Dom od Dom Development
Dom od Dom Development

Ruszyła sprzedaż domów na Osiedlu Miasteczko Regaty na warszawskiej Białołęce. Jest to kolejna odsłona jednej z pierwszych inwestycji dewelopera.

Dziewiąty już etap inwestycji obejmuje 88 domów, z czego 84 będą w zabudowie szeregowej, a 4 w bliźniaczej. Wśród „szeregowców” dostępnych jest kilka metraży w przedziale 160-202 mkw. Bliźniaki natomiast mają po 202 i 222 mkw.

W inwestycji zaprojektowano domy piętrowe, z przestronnymi poddaszami, każdy z garażem na jeden pojazd, a w przypadku tych o powierzchni większej niż 180 mkw., na dwa samochody. Dodatkowo projektanci przewidzieli przydomowe ogrody o powierzchni od 225 do ponad 500 mkw. Teren osiedla zostanie ogrodzony i objęty ochroną. Każdy dom będzie miał łączność domofonową z portiernią.

Za segment z działką i udziałem w częściach wspólnych klienci będą musieli wyłożyć od około 770 tys. do 1 200 tys. zł. Cena bliźniaków będzie się natomiast kształtowała w przedziale 1 112 tys. – 1 500 tys. zł.

„Osiedle Miasteczko Regaty" zlokalizowane jest przy ul. Kobiałka na warszawskiej Białołęce w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego. Pierwsze 27 domów zostanie oddanych do użytku na początku II kwartału 2009 r. Pozostałe mają być gotowe przed końcem przyszłego roku.

autor: opracował: ajs
źródło: Dom Development

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.