Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom pokazowy w Miasteczku Regaty

tagi tematyczne Białołęka Dom Development Miasteczko Regaty Warszawa
Dom pokazowy w Miasteczku Regaty
Dom pokazowy w Miasteczku Regaty

Dom Development SA, przygotował dom pokazowy na osiedlu Miasteczko Regaty, przy ul. Kobiałka na warszawskiej Białołęce.  Wszyscy zainteresowani kupnem domu mogą zobaczyć możliwości aranżacji oraz przyjrzeć się opcjom wykończenia wnętrz.

Dom pokazowy na osiedlu Miasteczko Regaty jest piętrowy i znajduje się w zabudowie szeregowej. Na parterze mieści się salon oraz kuchnia, której drzwi otwierają się na salon tworząc jedno duże pomieszczenie jadalno-kuchenne. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie: jedna sypialnia rodziców z własną łazienką i garderobą oraz dwie sypialnie zaaranżowane dla dziewczynki i nastolatka.  Przestronna i wygodna garderoba dla dzieci znajduje się na półpiętrze tuż przy pokoju chłopca. Garaż na dwa samochody znajduje się w części parterowej budynku. Bezpośrednio z tarasu jest wyjście do ogrodu o powierzchni blisko 400 mkw., gdzie w otoczeniu ogrodowej zieleni zaaranżowany został taras wypoczynkowy. Dom został zaprojektowany w nowoczesny, wygodny oraz funkcjonalny sposób. Kolorystycznym motywem przewodnim wystroju wnętrz są stonowane barwy ziemi, z dodatkiem zdecydowanych barw, takich jak czerwień, czy głęboki brąz.  Za jego urządzenie odpowiedzialna była pracownia architektoniczna Grupa GSZ.

IX etap osiedla Miasteczko Regaty , na którym znajduje się dom pokazowy, składa się łącznie z 88 domów, z czego 84 będą w zabudowie szeregowej, a 4 w zabudowie bliźniaczej. Domy w zabudowie szeregowej będą miały powierzchnię od 159,8 do 202,4 mkw., natomiast w zabudowie bliźniaczej: 202,4 i 222,1 mkw. Dodatkowo przewidziano także przydomowe ogrody o powierzchni od 225 do 503 mkw. W salonach przewidziano miejsce na kominek. Każdy z domów będzie posiadał garaż na jeden, a w przypadku domów o powierzchni większej niż 180 mkw., dwa samochody. Teren osiedla będzie ogrodzony i objęty ochroną. Każdy dom będzie posiadał łączność domofonową z portiernią.
Planowane oddanie do użytku I części Miasteczka Regaty, na której znajdują się domy to koniec czerwca 2009r., druga część tego etapu zostanie przekazana do użytku do końca sierpnia tego roku. Ceny domu z działką i udziałem w częściach wspólnych kształtują się następująco: segmenty: od 399 678,91 do 904 438, 91zł, bliźniaki: od 812 758,91 do 1 023 138,91 zł.

Osiedle Miasteczko Regaty położone jest w sąsiedztwie terenów leśnych, tuż nad Kanałem Żerańskim. Cała inwestycja obejmuje 3-piętrowe budynki wielorodzinne oraz 88 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. W części mieszkaniowej powstanie łącznie 1 259 lokali o średniej powierzchni 55,48 mkw., 599 miejsc postojowych naziemnych oraz 755 miejsc w garażach podziemnych.  Dodatkowo na osiedlu powstaną 4 lokale usługowe o powierzchni 224 mkw. oraz pawilon handlowo-usługowy o powierzchni blisko 1 800 mkw., w którym znajdzie się kilkanaście lokali. W pobliżu osiedla znajduje się także przedszkole i szkoła.

Obecnie realizowane są III etapy osiedla Miasteczka Regaty, gdzie łącznie powstanie 556 mieszkań. W realizacji jest także IX etap, w którym powstanie 88 domów.
Terminy oddania inwestycji:
Mieszkania:
· I etap – koniec marca 2009 r.
· II etap – II połowa kwietnia 2009 r.
· III etap – IV kwartał 2009 r.
Domy:
· I etap 36 domów – koniec czerwca 2009 r.
· II etap 52 domy – koniec sierpnia 2009 r.

Obecnie Dom Development zagospodarowuje na wysokości III etapu Miasteczka Regaty odcinek nabrzeża Kanału Żerańskiego, który bezpośrednio przylega do inwestycji. Wszystko po to, aby mieszkańcy osiedla w wolnej chwili mogli spędzić czas na łonie natury oraz cieszyć się ciszą i spokojem. Powstaną tam ławeczki do wypoczynku oraz mini pomost. Firma przykłada również dużą wagę do rozwoju infrastruktury w rejonie realizowanych przez siebie inwestycji. Z myślą o  mieszkańcach (ponad 100 tys) północno-wschodniej Białołęki, Dom Development  wybudował 6,5 kilometrowy odcinek kanalizacji, który ma być podłączony do oczyszczalni ścieków Czajka, jak również wraz z firmą Vattenfall Heat Poland S.A. oddał do użytku lokalną kotłownię. Ponadto z własnych środków deweloper wybudował ulicę Frachtową, która jest drogą dojazdową do Miasteczka Regaty. W trosce o poprawę komunikacji miejskiej tej części Warszawy, Dom Development we wrześniu 2008 roku przekazał władzom Dzielnicy Białołęka,  studium rewitalizacji Kanału Żerańskiego. Zakłada ono uruchomienie pierwszego w Warszawie tramwaju wodnego. W tej chwili trwają rozmowy pomiędzy Zarządem Transportu Miejskiego i Radą Warszawy, które zdecydują o dalszych losach inwestycji.

autor: opracował: as
źródło: Agencja M+G, Dom Development SA
zdjęcia: Dom Development SA, Agnieszka Stodolna

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.