Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dom w sąsiedztwie Dolinek

tagi tematyczne Dolinki Krakowskie domy Kraków EMMERSON
Dom w sąsiedztwie Dolinek
Dom w sąsiedztwie Dolinek

Mieć z okna widok, od którego trudno oderwać wzrok? To możliwe. Jednak 259 metrów kwadratowych zlokalizowanych niedaleko Krakowa oferuje swoim nabywcom nie tylko możliwość podziwiania pięknych krajobrazów.

Na skałki w wolnej chwili
Województwo małopolskie to rejon obfitujący w malownicze tereny, które wzbudzają zachwyt jego mieszkańców o każdej porze roku. W serwisie tuznajdziesz.pl odszukaliśmy ofertę sprzedaży ekskluzywnego domu, położonego w okolicy Dolinek Krakowskich, na pograniczu dwóch miejscowości: Mników i Baczyn, w odległości ok. 20 kilometrów od Krakowa.
Sama okolica jest już wyznacznikiem wyjątkowości oferty. Położenie w pobliżu parku krajobrazowego zapewnia komfort mieszkania, spokój i poczucie prywatności. A Dolinki Krakowskie to idealne miejsce na wędrówki, obfitujące w ścieżki, których przemierzanie daje możliwość poznawania nie tylko przyrody, ale i historii, a to dzięki ruinom zamków i warowni, które napotkać można na szlakach prowadzących przez park. Wielbiciele sportu mogą tu zatem uprawiać turystykę pieszą i rowerową, a także wspinaczkę, gdyż na brak skałek na tym terenie nie można narzekać.

Otulony ogrodem
Dom został zbudowany na działce o powierzchni 3500 mkw., a zdobi go starannie zagospodarowany ogród, zaaranżowany według projektu „cztery pory roku”. Posesja z dwóch stron otoczona jest lasem, co sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się spokojem i panującą wokół ciszą. Na terenie wokół budynku, w ogrodzie oraz przy podjeździe do garażu zainstalowane zostały lampy, które wieczorem rozświetlają dom i jego otoczenie, dodając mu jednocześnie wyjątkowości i tajemniczości.
Ostatni odcinek dojazdu do budynku stanowi własna droga pokryta asfaltem.

Widok z tarasu
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 259 mkw., całkowita – 324 mkw. Ponadto w bryle budynku mieści się garaż na dwa samochody. Oprócz niego pierwszą kondygnację zajmuje spiżarka, kotłownia, łazienka z pralnią, a także coś dla miłośników książek – pomieszczenie pełniące obecnie funkcję biblioteki (które jednak będzie można dowolnie przearanżować).
Główny punkt w budynku to znajdujący się na piętrze przestronny salon, którego prawdziwą ozdobę stanowi kominek. Z salonu prowadzi wyjście na duży taras. To właśnie stąd rozciąga się najpiękniejszy widok na ogród i las. Na tej kondygnacji mieści się również hall oraz kuchnia z jadalnią, w których materiałem dominującym jest drewno. Wyposażenie części kuchennej to wysokiej klasy sprzęt AGD.

Kolejna kondygnacja to aż cztery sypialnie, garderoba oraz pokój kąpielowy, w którym przeważają stonowane, a jednocześnie wprawiające w dobry nastrój kolory.
W całym domu ważną rolę odgrywa światło, a to za sprawą nie tylko oświetlenia górnego, ale również znajdujących się w różnych miejscach lampek i lampeczek. To one dodają pomieszczeniom przytulności i ciepła.

Komfortowe dodatki
Aby podnieść komfort mieszkania, w domu zostało zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Dodatkowe wyposażenie to piec gazowy, odkurzacz centralny i stacja zmiękczania wody, a także przydomowa oczyszczalnia ścieków. Oprócz drzwi antywłamaniowych bezpieczeństwo zapewni domownikom instalacja alarmowa.

Aranżacja pomieszczeń utrzymana jest w nowoczesnym stylu, a użyte do wyposażenia materiały wyróżnia wysoka jakość. Nietrudno tez zauważyć, że zapewnienie funkcjonalności stało się istotną kwestią przy planowaniu wnętrza domu.


Dom został wyceniony 1 600 000 PLN, a jego sprzedażą zajmuje się firma Emmerson.

autor: opracował: mt
zdjęcia: Emmerson Nieruchomości

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.