Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Domy bliźniacze w Puszczykowie pod Poznaniem

tagi tematyczne domy bliźniacze domy pod Poznaniem Immo Invest Sosnowy Zakątek
Osiedle domów bliźniaczych w Puszczykowie. Sosnowy Zakątek
Osiedle domów bliźniaczych w Puszczykowie. Sosnowy Zakątek

Osiedle Sosnowy Zakątek w Puszczykowie to inteligentne domy bliźniacze pod Poznaniem. Inwestycję realizuje deweloper Immo Invest. Ceny domów rozpoczynają się od 4514 zł za metr kwadratowy.

Osiedle Sosnowy Zakątek zlokalizowane jest przy ulicy Jarosławskiej, w dzielnicy nowych domów jednorodzinnych. Na osiedle składają się trzy budynki w zabudowie bliźniaczej czyli łącznie 6 segmentów. W ofercie dewelopera są dwa segmenty o powierzchni użytkowej ok. 152 mkw. każdy, oraz cztery segmenty o metrażu ok. 144 mkw. Cena metra kwadratowego dwóch większych segmentów to 4590 zł, a pozostałych czterech to koszt rzędu 4514 zł. Każde mieszkanie ma garaż oraz taras, a także ogródek przydomowy graniczący z lasem Wielkopolskiego Parku Narodowego. Domy powstają na działkach o powierzchni ok. 630 m2.

Domy pod Poznaniem - ogłoszenia sprzedaży

Osiedle domów bliźniaczych w Puszczykowie. Sosnowy Zakątek
Osiedle domów bliźniaczych w Puszczykowie. Sosnowy Zakątek
fot.: Immo Invest
Osiedle domów bliźniaczych w Puszczykowie. Sosnowy Zakątek
Osiedle domów bliźniaczych w Puszczykowie. Sosnowy Zakątek
fot.: Immo Invest

Przy realizacji domów zastosowano cegłę ytong energo plus i nowoczesne, inteligentne rozwiązania sprzyjające komfortowemu użytkowaniu budynków. Domy będą oddawane do użytkowania w podwyższonym standardzie deweloperskim – zainstalowane zostaną rolety z napędem elektrycznym, oszczędne kotły kondensacyjne z możliwością podłączenia pod solar,  a także drewniane okna z potrójnymi szybami, które znacznie zmniejszają współczynnik przenikania ciepła i dzięki temu pozwalają na oszczędność energii. Ponadto w budynkach zaplanowano inteligentną instalację, która umożliwia automatyzację i centralne sterowanie wieloma funkcjami. Dzięki temu będzie można bezinwazyjnie zautomatyzować oświetlenie, system grzewczy, rolety, system alarmowy, klimatyzatory, bramę garażową i urządzenia RTV. Inwestor umożliwia kupującym realizację indywidualnych pomysłów na podział i aranżację pomieszczeń.
Deweloper zrealizuje drogę osiedlową wraz z oświetleniem, wykona ogrodzenie posesji, a także  instalację alarmową.

Puszczykowo to malownicza miejscowość przylegająca do południowej granicy Poznania. Wielkopolski Park Narodowy okalający miasteczko, a także rozwinięta infrastruktura ze szkołami, ośrodkami rekreacyjnymi, restauracjami i punktami handlowymi, wpływają na atrakcyjność inwestycji mieszkaniowych w tych okolicach. Blisko przebiegają drogi szybkiego ruchu prowadzące w kierunku Poznania, a także Mosiny, Rogalinka i Kórnika.

Oddanie do użytku ostatniego budynku osiedla jest przewidziane na czerwiec 2013 roku.

autor: Źródło: Mission Public Relations

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.