Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inwestycja w Powsinie - domy Pod Modrzewiem

tagi tematyczne domy Powsin Pod Modrzewiem Sedno
Domy „Pod Modrzewiem”
Domy „Pod Modrzewiem”

W maju firma Sedno rozpoczęła sprzedaż domów na osiedlu Pod Modrzewiem. Inwestycja realizowana jest na peryferiach Warszawy - w Powsinie

Nowa inwestycja to kameralny zespół domów jednorodzinnych usytuowany przy ulicy Przyczółkowej w malowniczym Powsinie. Atrakcyjne położenie niedaleko Ogrodu Botanicznego oraz bliskość Wilanowa decyduje o niepowtarzalnym charakterze tego miejsca. Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Lasu Kabackiego, czyniące okolicę interesującą pod względem rekreacji i wypoczynku. W bliskiej odległości znajduje się także uzdrowisko Konstancin-Jeziorna, znane z tężni solankowej zlokalizowanej w Parku Zdrojowym.

Osiedle składać się będzie z 16 budynków w zabudowie bliźniaczej oraz jednego budynku wolno stojącego. Deweloper proponuje dwa typy domów – o powierzchni 170,89 mkw. oraz 224,22 mkw., które powstaną na działkach od 450 mkw. do 750 mkw. Domy wykonane będą w technologii tradycyjnej z użyciem szlachetnych materiałów, takich jak mahoń, piaskowiec, stal nierdzewna. Komfort i bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom ogrodzenie z bramą wjazdową sterowaną pilotem, a w dodatkowym wyposażeniu domów znajdą się też wideodomofony i systemy alarmowe.

Ceny domów wahają się od 1 678 200 zł za dom o powierzchni 170 mkw. do 2 821 100 zł za dom 224,22 mkw. Termin oddania inwestycji to trzeci kwartał 2009 r.

Ogłoszenia: domy na sprzedaż, Warszawa Wilanów, Powsin

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.