Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Domy szeregowe w Rokietnicy - nowa inwestycja pod Poznaniem

tagi tematyczne domy szeregowe Kares nowe domy Poznań nowe inwestycje pod Poznaniem Osiedle Zmysłowo Poznań Rokietnica
osiedle zmyslowo, Rokietnica
osiedle zmyslowo, Rokietnica

Osiedle Zmysłowo w podpoznańskiej Rokietnicy powstaje na obszarze 36 ha. Inwestor firma Kares realizuje domy w zabudowie szeregowej i wolnostojącej, w otoczeniu lasu i terenów rekreacyjnych.

Domy w zabudowie szeregowej powstają w pierwszej linii zabudowy Zmysłowa. Każdy segment to dwie kondygnacje i dodatkowa przestrzeń na poddaszu, którą można zaaranżować na pokój do zabawy, gabinet lub sypialnie.
Deweloper proponuje dwa projekty szeregowców – mniejsze o powierzchni 75 mkw. z dwiema sypialniami, łazienkami oraz salonem z aneksem kuchennym. Podobny rozkład pomieszczeń posiadają także większe domy o powierzchni 105 mkw.. Działki mają powierzchnię od 400 do 600 mkw.

Cena jednego metra kwadratowego szeregowca na Osiedlu Zmysłowo rozpoczyna się od 4 300 zł brutto. Deweloper zastrzega jednak, że ostateczna cena zależy przede wszystkim od indywidualnych ustaleń z klientem, odnośnie wykończenia budynku.
Zmysłowo to  obecnie już ponad 100 domów i około 300 mieszkańców. Osiedle ze względu na swój kompleksowy plan, rozmiar oraz styl prowadzenia inwestycji przez dewelopera, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych przedsięwzięć mieszkaniowych pod Poznaniem. 

autor: źródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.