Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Domy z bali - oferty sprzedaży Konstancin, Dębicze

tagi tematyczne bale do budowy domu Dom dom z bala dom z bali dom z bali sprzedaż dom z drewna domy drewniane domy z bali drewniany dworek dworek dworek z bala nieruchomość sprzedam dom sprzedam dom drewniany
Dom z bali
Dom z bali

W ostatnich latach domy z bali cieszą się coraz większą popularnością. Drewniane domy ładnie się prezentują, są zdrowe, a ich budowa nie trwa długo.

Jakie zalety?
Drewno to materiał naturalny, ciepły i trwały. Miłośnicy drewnianych domów podkreślają, że panuje w nich wyjątkowy mikroklimat i przyjemny, leśny zapach przez cały rok. Drewniane ściany zapewniają naturalny obieg powietrza, co zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się w domu wilgoci, są też bardzo dobrymi izolatorami akustycznymi. Budowa nie trwa długo i można ją prowadzić również zimą przy ujemnych temperaturach (z wyjątkiem robót mokrych np. wykonania fundamentów). Dom drewniany zazwyczaj nadaje się od razu do zamieszkania. Konstrukcja domu z bali pozwala na łatwą przebudowę i modernizację. Dobrze zabezpieczone i właściwie użytkowane drewniane domy mogą służyć kilku pokoleniom, ich trwałość przekracza 100 lat.

Marzenia o drewnianym domu można zrealizować zlecając budowę jednej z wielu firm wyspecjalizowanych w tej technologii lub poprzez zakup gotowego, wykończonego domu na rynku wtórnym. Poniżej przedstawiamy dwie oferty sprzedaży domu z bali.

W stylu dworkowym
Dom o powierzchni 228 mkw., posadowiony na dość dużej działce (1200 mkw.), w okolicy Konstancina-Jeziorny. Wygląd domu nawiązuje do stylistyki tradycyjnego, szlacheckiego dworu polskiego. Budynek bardzo ładnie wykończono. Wnętrza dzięki dużym oknom i odpowiedniemu usytuowaniu domu względem stron świata są dobrze doświetlone. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią (ok.18 mkw.), salon z kominkiem (ok. 40 mkw.), łazienka z wc, pokój gościnny oraz pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze są trzy sypialnie, łazienka i garderoba. Pomieszczenia wykończono bardzo starannie, w stylu zgodnym z dworkowym charakterem całej nieruchomości.
Na terenie posesji jest garaż na jeden samochód oraz wiata na drugie auto. Uwagę przyciąga zadbany ogród i naturalne, sielskie otoczenie domu. 

Dom z bali


Dom z bali na leśnej polance
Nowy, całoroczny dom o powierzchni 122 mkw., wybudowany z litych bali sosny syberyjskiej. Dom jest ocieplony, a bale odpowiednio zabezpieczone preparatem do ochrony drewna. Do budynku doprowadzone są wszystkie media. Na terenie posesji znajduje się zagospodarowana część ogrodowa i zarybiony staw. Cała nieruchomość zajmuje 6062 mkw., jest ogrodzona i atrakcyjnie położona na skraju dużego kompleksu leśnego, niedaleko rzeki Prosny w miejscowości Dębicze (woj. wielkopolskie). 

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska; Zdjęcia: Andrzej Szandomirski, Agencja Nieruchomości Chatka, Użytkownik serwisu tuznajdziesz.pl

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.