Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Działki budowlane na sprzedaż

tagi tematyczne działka budowlana działka ogłoszenia działka pod Gdańskiem działka pod Poznaniem działka pod Warszawą grunt na sprzedaż Home Partners Posesja Gdańsk sprzedam działkę Wielopolska Nieruchomości zakup działki
dzialka budowlana
dzialka budowlana

Wiosną wzrasta zainteresowanie działkami przeznaczonymi pod budowę domów jednorodzinnych. Serwis tuznajdziesz.pl stwarza możliwość wyszukania ciekawych działek w przystępnej cenie.

Poniżej prezentujemy trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w pobliżu wielkich miast.

25 km od centrum Gdyni
Kształtna działka o powierzchni 1503 mkw. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. W pobliżu znajduje się  las. Lokalizacja: Kieleńska Huta w powiecie wejherowskim. Cena 95 zł za mkw., do negocjacji. 

 

działka budowlana
działka budowlana


25 km od Poznania
Unikatowa działka zlokalizowana w pięknej okolicy, w pobliżu lasu. Do rzeki Warty 2,5 km, a do Obornik 8 km. W pobliżu są liczne ścieżki rowerowe. Nieopodal w Żernikach znajduje się stadnina koni. W sąsiedztwie jest gospodarstwo agroturystyczne.
Działka zajmuje powierzchnię 5344 mkw. Zgodnie z aktualnymi warunkami zabudowy, teren nadaje się doskonale na wybudowanie domu mieszkalnego jednorodzinnego z pokojami gościnnymi na potrzeby agroturystyki. Na działce jest zadaszona altana oraz oczko wodne. Nieruchomość jest otoczona szpalerem 20-letnich drzew i krzewów. Dojazd drogą utwardzoną. Do działki doprowadzony jest prąd trójfazowy. Cena 60 zł/mkw. 

dzialka budowlana
działka budowlana

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.