Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Działki na sprzedaż w Rogalinie. Osiedle domów Przy Dębach

tagi tematyczne deweloper Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk działki na sprzedaż osiedle domów Przy Dębach Rogalin
Działki na sprzedaż w Rogalinie. Osiedle domów Przy Dębach
Działki na sprzedaż w Rogalinie. Osiedle domów Przy Dębach

Na skraju Rogalińskiego Parku Krajobrazowego pod Poznaniem Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk realizuje osiedle Przy Dębach. Deweloper oferuje sprzedaż niezabudowanych działek, a także realizację domów jednorodzinnych według indywidualnego lub gotowego projektu domu.

Działki budowlane przeznaczone na sprzedaż w ramach osiedla domów Przy Dębach mają powierzchnię od 1646 do 6221 mkw. – Wielkość działek pozwala każdemu z mieszkańców na zachowanie intymności i rekreację na świeżym powietrzu z dala od sąsiednich zabudowań – mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk z Poznania, inwestora osiedla. – Warto podkreślić też, że projekt osiedla nie narusza w żaden sposób granic Parku Krajobrazowego, a ograniczona liczba działek, a co za tym idzie mieszkańców, nie wpłynie negatywnie na tę piękną okolicę – dodaje deweloper.

Zobacz także: działki na sprzedaż w Wielkopolsce, powierzchnia do 5000 mkw.


Działki na sprzedaż w Rogalinie. Osiedle domów Przy Dębach
Działki na sprzedaż w Rogalinie. Osiedle domów Przy Dębach
Działki na sprzedaż w Rogalinie. Osiedle domów Przy Dębach

Na Osiedlu Przy Dębach znajdują 94 działki na sprzedaż, a ich ceny zaczynają się od 269 tys. zł brutto. Nabywców znalazła już niemal połowa z wystawionych do sprzedaży nieruchomości. Deweloper oferuje zarówno indywidualną sprzedaż ziemi, jak i kompleksową ich zabudowę, według indywidualnego lub gotowego projektu domu. – Dla klientów korzystniej jest zdecydować się na zakup zabudowanej nieruchomości, niż samej ziemi,  ponieważ podatek VAT od zakupu domu wynosi 7 proc., a od zakupu gruntu – 23 proc. Kalkulacja jest więc zdecydowanie korzystniejsza w tym pierwszym przypadku – mówi P. Grzegorczyk. – Wielu naszych klientów korzysta również z usługi deweloperskiej.

Dla tych, którzy nie mają pomysłu na architektoniczną zabudowę działki, Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk oferuje kilka projektów domów, m.in. Szmaragd o powierzchni 139,4 mkw., składający się z 4 pokoi, kuchni, garderoby, dwóch łazienek i pomieszczenia gospodarczego. Deweloper, o ile klient nie ma innych oczekiwań, buduje domy w podwyższonym standardzie deweloperskim. Inwestor oferuje także kompleksowe zaprojektowanie i wykonanie ogrodów.

Osiedle Przy Dębach powstaje w odległości jednego kilometra od barokowo-klasycystycznego pałacu, parku i wozowni w Rogalinie. Nieopodal, w Rogalińskim Parku Krajobrazowym, rosną sławne dęby rogalińskie. Rogalin położony jest niecałe 20 km od Poznania, a dwie alternatywne trasy dojazdu ze stolicy Wielkopolski, przez Puszczykowo lub przez Kórnik, umożliwiają dogodną komunikację.

autor: źródło: PASSION Public Relations

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.