Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Echo Investment: kolejna inwestycja w Poznaniu

tagi tematyczne , deweloperzy Poznań Echo Investment Echo Investment mieszkania Małe Naramowice mieszkania Naramowice mieszkania Poznań nowe osiedle Poznań osiedle Naramowice Pod Klonami sprzedaż mieszkań Poznań
Małe Naramowice
Małe Naramowice

Spółka Echo Investment przystępuje do realizacji kameralnego zespołu mieszkaniowego “Pod Klonami”. Projekt powstaje w Poznaniu przy ul. Rubież i jest to kolejny etap osiedla Małe Naramowice.

 

- Kompleks mieszkaniowy "Pod Klonami" to zamierzenie urbanistyczno-architektoniczne, realizowane w ramach "Małych Naramowic" - nowoczesnej dzielnicy wkomponowanej w malownicze tereny północno-wschodniego Poznania. To inwestycja, która łączy uroki mieszkania blisko natury i funkcjonalność dużej aglomeracji z własną infrastrukturą, zapleczem usługowym, szkołami i placami zabaw - mówi Marta Politowicz, kierownik biura sprzedaży Echo Investment w Poznaniu.

Małe Naramowice
Poznań, osiedle Małe Naramowice
fot.: Echo Investment SA

Dwupokojowe mieszkania w Poznaniu. Ogłoszenia sprzedaży

Małe Naramowice to osiedle mieszkaniowe o zróżnicowanej architekturze, położone pomiędzy ulicami Rubież i Sielawy w Poznaniu (warto dodać, że projekt ten otrzymało nominację do Nagrody SARP Roku 2008). Centralną częścią tego kompleksu jest Rynek. Jego pierzeje tworzą kolorowe, frontowe elewacje budynków. Całość terenu została potraktowana jako uporządkowany ogród. Dopełnieniem są starannie dopracowane detale, mała architektura, użyte materiały i kolory, a przede wszystkim naturalna roślinność.
Nowy zespół mieszkaniowy "Pod Klonami" powstanie przy ulicach Rubież i Czarnucha, jako architektoniczna część “Małych Naramowic”. Zespół mieszkaniowy będzie składał się z dziesięciu 4-kondygnacyjnych willi miejskich. Projekt obejmuje łącznie 145 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 47-110 m2 z możliwością łączenia lokali. Każde z mieszkań będzie miało balkon lub loggię, do lokali parterowych będą przylegały tarasy. Budynki będą wyposażone w windy i komórki lokatorskie. Ceny mieszkań zaczynają się od ok. 5400 do 6200 zł/m2. W cenę wliczone jest naziemne miejsce postojowe i komórka lokatorska.
Projekt osiedla został wykonany przez poznańskie biuro architektoniczne - Archikwadrat Sp. z o. o. Pierwszy etap inwestycji zaplanowano na IV kw. 2011 roku, zaś ukończenie całości na II połowę 2012 roku.

Na rynku poznańskim Echo Investment obecne jest od 2000 roku. Dotychczasowe realizacje firmy w Poznaniu to: hotel Ibis przy ul. Kazimierza Wielkiego, apartamentowiec Nad Wartą przy ul. Mostowej, trzy etapy osiedla “Małe Naramowice” i kompleks biurowy Malta Office Park. W planach inwestora jest realizacja centrum handlowego-rozrywkowego "Metropolis" przy ul. Hetmańskiej i osiedla kameralnych domków w dzielnicy Sołacz. Obecnie w Poznaniu prowadzone są dwie inwestycje mieszkaniowe “Kasztanowa Aleja” przy ul. Wojskowej i kameralny zespół mieszkaniowy “Pod Klonami”.
Do dzisiaj Echo Investment zrealizowało w 28 miastach Polski 85 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. m2. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

autor: Źródło: Echo Investment SA

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.