Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Echo Investment rozpoczyna realizację Osiedla Południowego koło Kielc

tagi tematyczne deweloperzy Kielce domy Kielce Echo Investment inwestycje mieszkaniowe nowe osiedla Kielce Osiedle Południowe osiedle w Dyminach sprzedaż domów StoMM Architektura świętokrzyskie domy na sprzedaż
Osiedle Południowe koło Kielc
Osiedle Południowe koło Kielc

Echo Investment rozpoczyna realizację Osiedla Południowego przy ulicy Sukowskiej w Dyminach koło Kielc. Inwestycja prowadzona będzie w trzech etapach.

 

W pierwszym etapie do sprzedaży przygotowano 29 działek o powierzchni od 761 mkw. do 1639 mkw. pod domy wolno stojące i 40 działek o powierzchni od 329 mkw. do 1018 mkw. pod domy w zabudowie szeregowej. Projekty domów wolno stojących mają powierzchnię użytkową od 162 do 188 mkw., natomiast domy w zabudowie szeregowej od 149 do 176 mkw.

- Dyminy to z pewnością jeden z najciekawszych terenów inwestycyjnych. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu lasu, na południowym zboczu wzgórza, z którego roztacza się malowniczy widok. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu przyrody, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do miejskich atrakcji - mówi Marlena Romańska, Manager ds. Sprzedaży Echo Investment.

Projekt architektoniczny został opracowany w biurze StoMM Architektura. - Poruszony pięknem przyrody, bliskością lasu, a przede wszystkim niezwykle przestrzennym widokiem zdecydowałem, że owe aspekty staną się podstawą układu urbanistycznego osiedla. Te założenia zdecydowały również o kształtowaniu przestrzeni publicznej w tym miejscu, formowaniu bryły i funkcji domów - mówi architekt Maciej Stoczkiewicz.

Najnowsze ogłoszenia: Kielce i okolice, domy na sprzedaż

Osiedle Południowe koło Kielc
Osiedle Południowe koło Kielc
fot.: Echo Investment SA

Osiedle będzie ogrodzone i całodobowo chronione. Przy wjeździe powstanie portiernia, która stanowić będzie współwłasność mieszkańców. Termin zakończenia pierwszego etapu osiedla, który pozwoli na rozpoczęcie budowy domów, planowany jest na IV kwartał 2011 roku.

Ceny pakietów deweloperskich (projekt domu+pozwolenie+działka) oferowanych w pierwszym etapie wahają się od 159 do 225 zł brutto za metr kwadratowy działki. Różnice cenowe wynikają z wielkości i lokalizacji działek.

autor: Echo Investment

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.