Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Fadesa Prokom rozpoczęła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Innova

tagi tematyczne Fadesa Prokom Polska mieszkania Krzyki Osiedle Innova
Fadesa Prokom rozpoczęła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Innova
Fadesa Prokom rozpoczęła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Innova

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstaje na wrocławskich Krzykach u zbiegu ulicy Nyskiej, Jesionowej i Pięknej w odległości 7 km od centrum miasta. Realizacja całej inwestycji podzielona została na pięć etapów. Zakończenie I etapu zaplanowano na 2010 rok.

Projekt obejmuje mieszkania o  metrażach od 34 do 92 mkw. Starannie zaprojektowane wnętrza dadzą niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Duży komfort zapewnią mieszkańcom zdalne liczniki mediów zlokalizowane poza mieszkaniami, najnowszej generacji sieć telefoniczna, internetowa i antenowa, umożliwiająca korzystanie z usług kilku operatorów naraz oraz miejsca postojowe w podziemnych garażach, do których prowadzić będą cichobieżne windy z każdej kondygnacji mieszkań.

Na terenie Osiedla Innova nie zabraknie miejsc parkingowych dla gości, placów zabaw dla dzieci oraz punktów handlowo-usługowych. W najbliższej okolicy znajdują się również przystanki kilku linii komunikacji miejskiej. Po zakończeniu I etapu budowy, istniejące drogi dojazdowe do tej części inwestycji zostaną przeznaczone do wyłącznego użytku jej mieszkańców i oddzielone od budowy pozostałych części osiedla. Teren Osiedla będzie całodobowo monitorowany.

Projekt Osiedla Innova powstał w renomowanej wrocławskiej pracowni APA HUPKA i uwzględnia europejskie wzorce organizacji nowej przestrzeni miejskiej.

Deweloper proponuje atrakcyjny na wrocławskim rynku system płatności: 10 procent w momencie podpisywania umowy przedwstępnej, 20 procent w trakcie budowy i 70 procent przy odbiorze kluczy. Ceny mieszkań zaczynają się od 250 tys. złotych.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Wrocław Krzyki

autor: opracował: mz

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.