Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Family House buduje kolejne mieszkania w Poznaniu. Inwestycja TOPAZ

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Family House mieszkania Poznań TOPAZ
Topaz - mieszkania przy ul. Bosej w Poznaniu
Topaz - mieszkania przy ul. Bosej w Poznaniu

Deweloper Family House rusza z budową kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu. TOPAZ to budynek wielorodzinny, który powstanie w dzielnicy Górczyn. W ofercie sprzedaży znajdą się przede wszystkim małe mieszkania – kawalerki i lokale dwupokojowe.

TOPAZ powstanie przy skrzyżowaniu ulic Bosej z Myśliwską. Deweloper podkreśla atuty lokalizacji – bliskość pętli komunikacji miejskiej, supermarketu i centrum handlowego oraz punktów usługowych. W okolicy jest też przedszkole, szkoła podstawowa i boisko sportowe.

Mieszkania w Poznaniu, metraż do 50 m2

W nowej inwestycji Family House zaprojektowano 94 funkcjonalne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 22 do 54 mkw. – Przy tym projekcie postawiliśmy zdecydowanie na mniejsze lokale. W budynku powstaną głównie kawalerki i mieszkania 2-pokojowe o powierzchni ok. 38 mkw. Na takie lokale jest bowiem największe zapotrzebowanie – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

W budynku zainstalowana zostanie winda przystosowana również do potrzeb osób niepełnosprawnych, a w podziemiu powstanie dwupoziomowa hala garażowa. Większość mieszkań będzie miała balkony lub tarasy. Standard deweloperski lokali obejmie: drzwi wejściowe wzmacniane, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych, dostęp do telefonu i Internetu. Prace budowlane rozpoczną się w IV kwartale 2012 roku. Natomiast ich zakończenie przewidziane jest na przełom 2013 i 2014 r.

Topaz - mieszkania przy ul. Bosej w Poznaniu
Topaz - mieszkania przy ul. Bosej w Poznaniu
fot.: Family House

Ceny za metr kwadratowy mieszkania w budynku TOPAZ zaczynają się od 4200 zł netto. W ramach inwestycji można jeszcze kupić mieszkanie z dopłatą do kredytu w programie Rodzina na swoim. Na etapie budowy każdy z klientów będzie mógł skorzystać z opcji dodatkowych proponowanych przez dewelopera. Na jesień 2012 Family House przygotował specjalną promocję: – jeżeli przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej klient wpłaci 50 tys. zł, wtedy uzyska rabat na mieszkanie i miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej gratis – wyjaśnia I. Łukomska-Pyżalska.

autor: Źródło: Family House

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.