Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Family House oddaje inwestycję PERŁA

tagi tematyczne deweloper Poznań Family House mieszkania Poznań mieszkania Wilda PERŁA Perłowa Wilda
Poznań: budynek PERŁA
Poznań: budynek PERŁA

Rozpoczęto przekazywanie mieszkań w budynku wielorodzinnym PERŁA przy ul. Kosińskiego w Poznaniu. W inwestycji powstały 94 mieszkania.

W budynku PERŁA powstały mieszkania o metrażach cieszących się największą popularnością – kawalerki o powierzchni około 37 m2, lokale dwupokojowe o metrażu od 36 do 57 m2 i mieszkania trzypokojowe zajmujące około 70 m2. Parter nieruchomości w całości został przeznaczony na lokale handlowo-usługowe. Większa jego część została już wynajęta pod sklep spożywczy. W podziemiu znajduje się hala garażowa.

Budowa PERŁY rozpoczęła się w maju 2011 roku. Deweloper, który dysponuje własnym parkiem maszynowym i jest generalnym wykonawcą wszystkich swoich inwestycji, zakończył budowę zgodnie z zaplanowanym wcześniej terminem.

Wszystkie mieszkania w budynku zostały już sprzedane.

Ogłoszenia: mieszkania w dzielnicy Wilda w Poznaniu

Poznań: budynek PERŁA
fot.: Family House
Poznań: budynek PERŁA
fot.: Family House
Poznań: budynek PERŁA
fot.: Family House
Poznań: budynek PERŁA
fot.: Family House
Poznań: budynek PERŁA
fot.: Family House
Poznań: budynek PERŁA
fot.: Family House

PERŁA to funkcjonalny i nowoczesny budynek wielorodzinny, który dobrze komponuje się z otoczeniem, a dzięki oryginalnej architekturze, odświeża wygląd poznańskiej Wildy. Nietypowa bryła budynku, przeszklenia oraz efektowna fasada, łączą w sobie dynamikę i elegancję. – Główny korpus budynku z ceglanymi elementami ozdobiony został wykuszami (od strony północnej) i balkonami (od strony południowej). Oficyna zaprojektowana jest w formie białej kurtyny tak, aby zielone podwórza były jasne a wgląd do mieszkań chroniony – mówi Piotr Barełkowski, autor projektu.

PERŁA to nie jedyny projekt spółki w tej części Poznania. Przy ul. Roboczej, Family House pod koniec 2009 roku oddało do użytku kamienicę. Dzięki kolejnej inwestycji o ciekawym zamyśle architektonicznym, Wilda ma szansę nabrać nowego oblicza i charakteru.

Oprócz zakończenia PERŁY, w grudniu Family House przekaże klucze do 132 mieszkań, które powstały w ramach II etapu Osiedla Leśnego IV w Czapurach. Ruszy również budowa przy skrzyżowaniu ulic Bosej i Myśliwskiej w Poznaniu - tu powstanie budynek wielorodzinny TOPAZ.

autor: źródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.