Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Forum Zarządców Nieruchomości: 17-18 listopada 2012, Warszawa

tagi tematyczne Forum Zarządców Nieruchomości Nowy DOM Nowe MIESZKANIE targi mieszkaniowe zarządca nieruchomości
Forum Zarządców Nieruchomości
Forum Zarządców Nieruchomości

Podczas warszawskich listopadowych targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się druga edycja Forum dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich zainteresowanych gospodarką nieruchomościami. Forum odbędzie się na warszawskim Torwarze, udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Tematyka Forum obejmuje następujące zagadnienia: w dniu 17 listopada przedstawiony zostanie szczegółowy instruktaż jak prawidłowo prowadzić książkę obiektu budowlanego oraz praktyczne uwagi i wskazówki, czyli jak prawidłowo spełnić obowiązek prowadzenia książki obiektu budowlanego oraz dokumentacji eksploatacji i remontu budynków. Zaś 18 listopada omówione będą pułapki w zarządzaniu nieruchomościami w świetle prowadzonych postępowań przez Komisję Odpowiedzialności Zawodowej. Niniejsze szkolenie dotyczy problemów, z którymi zarządca nieruchomości (Zarząd Wspólnoty, członek Wspólnoty Mieszkaniowej) spotyka się niemal codziennie, często zupełnie nieświadomie, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, jakie to za sobą pociąga. Szkolenia poprowadzą znani w dziedzinie zarządzania nieruchomościami eksperci: wieloletni praktyk w dziedzinie zarządzania spółkami prawa handlowego Wojciech Jan Konieczny - członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej sekcji zarządców nieruchomości oraz Danuta Rochalska - wiceprzewodnicząca Komisji Odpowiedzialności Zawodowej sekcji zarządców nieruchomości, wieloletni praktyk na rynku nieruchomości w zasobach wspólnot mieszkaniowych i zasobach lokalowych m.st. Warszawy.

W pierwszej edycji Forum wzięło udział 500 licencjonowanych zarządców nieruchomości. Forum odbyło się pod egidą i przy merytorycznym wsparciu Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach oraz magazynu Mieszkanie i Wspólnota, równolegle z zimową edycją Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 2011 w Warszawie. Zorganizowanie Forum Zarządców Nieruchomości w terminie i miejscu Targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE dało wzajemną możliwość zapoznania się z ofertą grup operujących na wspólnym rynku.

Partnerem merytorycznym edycji Forum odbywającej się w 2012 roku jest Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach, a patronami medialnymi przedsięwzięcia: miesięcznik Murator, magazyn Administrator, a także serwisy: administrator24.info, muratorplus.pl, tuznajdziesz.pl oraz budnet.pl

Szkolenie, które odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada na warszawskim Torwarze stanowi podstawę do rozliczenia przez Ministerstwo w zakresie przyznawania godzin w ramach ustawicznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Program każdego ze szkoleń realizuje 5 godzin edukacyjnych wg §6 ust. 1 rozporządzenia z dnia 17 kwietnia 2008 r. w sprawie doskonalenia zawodowego przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości (Dz. U. Nr 80, poz. 475).

Forum Zarządców Nieruchomości
TORWAR: Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Termin: 17 i 18 listopada (sobota - niedziela)

Więcej informacji: www.targimieszkaniowe.pl
Program szkoleń i formularz zgłoszeniowy >>
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

autor: Źródło: murator EXPO

aktualizacja: 30.10.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.