Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Forum Zarządców Nieruchomości 2011

tagi tematyczne wspólnoty mieszkaniowe zarządzanie nieruchomościami

Murator EXPO - od lat aktywnie współpracujący z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości i budownictwa - po raz pierwszy organizuje Forum dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich zainteresowanych gospodarką nieruchomościami. Forum odbędzie się równolegle z zimową edycją Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, w dniach 19 i 20 listopada 2011, na warszawskim Torwarze.

Zarządzanie niruchomością nie jest dzisiaj łatwe, wymaga bowiem szczególnej interdyscyplinarności. Forum to projekt Murator EXPO, skierowany zarówno do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli mieszkań i zarządców nieruchomości, menedżerów zarządzających własnością komunalną, do firm deweloperskich, pracowników spółdzielni mieszkaniowych jak i władz samorządowych: gminnych i powiatowych, stowarzyszeń branżowych i szkół wyższych. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorczości w Nieruchomościach oraz magazynem Mieszkanie i Wspólnota, udział w Forum zapewni uczestnikom zdobycie dodatkowych godzin szkoleniowych. W ramach spotkań organizowanych dla zarządców nieruchomości planowane jest Forum Nowych Technologii, w którym ważną rolę odegrać mają produkty i usługi najnowszej generacji skierowane do jednego sektora.

Udział w szkoleniach Forum Zarządców Nieruchomości jest bezpłatny. Warunkiem udziału w szkoleniach jest imienna rejestracja. Zarządcy otrzymają zaświadczenie o zaliczeniu godzin edukacyjnych.

Program szkoleń obejmuje nastepującą tematykę:

- elementy prawa budowlanego, obowiązkowe kontrole, prowadzenie książki obiektu budowlanego

- wspólnota mieszkaniowa w systemie podatkowym

- najczęstsze problemy w zarządzaniu nieruchomościami

Więcej informacji i rejestracja

autor:

aktualizacja: 12.10.2011

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.