Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Galeria Park na Mokotowie

tagi tematyczne Galeria Park mieszkania Warszawa Park Projects
Galeria Park na Mokotowie
Galeria Park na Mokotowie

Do dziś Górny Mokotów kojarzony jest często z biurowcami i brakiem miejsc do parkowania, ale niedługo będzie można poznać jego nowe, mieszkaniowe oblicze.

W najbliższych latach na terenie Służewca Przemysłowego zostanie oddanych do użytku blisko 3000 mieszkań i apartamentów. Najszybciej, bo już w tym roku, będzie można zamieszkać w Galerii Park u zbiegu ulic Obrzeżnej i Cybernetyki, gdzie zostanie oddanych 340 mieszkań i apartamentów wybudowanych w I etapie inwestycji przez dewelopera Park Projects.

Galeria Park to 10 nowoczesnych budynków mieszkalnych, od 6 do 10 kondygnacji. W ofercie dewelopera są mieszkania o powierzchni od 37 do ponad 100 mkw. (istnieje możliwość łączenia lokali), a ich cena waha się w przedziale od ok. 9600 do 11000 zł brutto za metr kwadratowy.

W budynkach zastosowano szlachetne materiały wykończeniowe, w tym naturalny kamień na elewacjach, duże drewniane okna sięgające prawie od podłogi do sufitu. Osiedle będzie ogrodzone, a jego teren monitorowany. Dla dzieci przewidziano plac zabaw.

Inwestycja jest realizowana w trzech etapach. Łącznie zostanie oddanych blisko 750 lokali i ponad 900 miejsc garażowych. W pierwszym etapie sprzedano już 95 proc. mieszkań. Kolejny rusza niebawem, pod koniec tego roku. Zakończenie ostatniego planowane jest na przełomie lat 2010-2011.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Mokotów

autor: opracował: mt

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.