Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Garden Residence przełamuje bariery finansowania na rynku pierwotnym

tagi tematyczne Alpha Krakow Development apartamenty Garden Residence Kraków kredyty hipoteczne
GardenResidence
GardenResidence

Polbank EFG we współpracy z krakowskim developerem Alpha Krakow Development opracował nową, unikalną formułę finansowania nieruchomości na rynku pierwotnym będących w trakcie realizacji.

Do dnia dzisiejszego nie było na polskim rynku nieruchomości takiej oferty. Dzisiaj prawie nie ma ofert na finansowanie rynku pierwotnego, albo dotyczą one tylko inwestycji ukończonych lub zrealizowanych w co najmniej 80% - mówi Tomasz Gryn, Dyrektor Obszaru Kredytów Hipotecznych Polbank EFG.

Kredyt przygotowany na zakup apartamentów Garden Residence w Krakowie realizowanych przez Alpha Krakow Development (dostępny we wszystkich placówkach Polbank EFG od 4 maja br.) ma likwidować wszystkie obawy związane ze standardowym modelem finansowania zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym i gwarantować pełne bezpieczeństwo inwestycji.

GardenResidence
GardenResidence

Rozwiązanie to jest bardzo proste i skuteczne. Środki przyznane w ramach kredytu oraz środki finansowe stanowiące wkład własny klienta, jeśli nie jest to kredyt na 100% inwestycji, są przekazywane na rachunek powierniczy. Są one wypłacane z tego rachunku na rzecz dewelopera dopiero wtedy, kiedy nasz nadzór budowlany potwierdzi, że kolejny etap inwestycji został w pełni wykonany. To daje nam pełną gwarancję, że płacimy tylko za to, co zostało wykonane. Natomiast, gdyby zdarzyło się cokolwiek złego i deweloper nie wykona etapu prac w zaplanowanym terminie, klient ma gwarancję że środki finansowe wracają do banku, a jeśli klient miał wkład własny to środki te wracają do niego. W tym okresie klient nie ponosi żadnych kosztów. Rata spłat kredytu rozpoczyna się dopiero w momencie, gdy inwestycja zostanie ukończona i klient odbierze klucze do mieszkania – wyjaśnia mechanizm nowego kredytu hipotecznego Tomasz Gryn.

GardenResidence

autor: źródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.