Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Gdynia: Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, 5 i 6 września 2015

tagi tematyczne Murator EXPO nowe mieszkania targi mieszkaniowe
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i z drugiej ręki, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Znajdź nowe mieszkanie na Targach w Gdyni.

Podczas gdyńskich Targów swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Wszyscy wystawcy przedstawią swoje promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty. Swoje miejsce na Targach będzie miało Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (Centrum Rynku Wtórnego). Pośrednicy przedstawią nieruchomości przeznaczone na sprzedaż i wynajem.

Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Na pierwszych zwiedzających czekają miłe niespodzianki.

Poza ofertą mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego ważną rolę na Targach odgrywa część merytoryczna. Program wypełniony jest wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami o rynku mieszkaniowym. W trakcie wykładów można się dowiedzieć, jak sfinansować zakup mieszkania i jak krok po kroku zaciągnąć kredyt hipoteczny. Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Omawiane są także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym oraz rozliczenia podatkowe przy wynajmie nieruchomości. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi mogą zaaranżować własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. W stoisku Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

TARGI Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Miejsce: GDYNIA ARENA, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-980 Gdynia

Termin: 5 i 6 września 2015 (sobota-niedziela), godz. 10.00–17.00


Każda osoba odwiedzająca targi otrzyma:

  • katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic. W publikacji znajdują się informacje o lokalizacji osiedli, cenach, dostępnych metrażach mieszkań, terminach realizacji inwestycji, a także wizualizacje inwestycji i dane teleadresowe deweloperskich biur sprzedaży,
  • mapę inwestycji mieszkaniowych aglomeracji trójmiejskiej,
  • magazyn wnętrzarski wydawany przez ZPR Media

 

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – 5 i 6 września, Gdynia

autor: Murator EXPO

aktualizacja: 31.07.2015

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.