Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Górczyńska 46 - duże mieszkania dla dużych rodzin. Propozycja dewelopera SAP-PROPERTY

tagi tematyczne duże mieszkania Górczyńska 46 mieszkania Poznań SAP-PROPERTY
Poznań, Górczyńska 46 - mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia
Poznań, Górczyńska 46 - mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia

Deweloper SAP-PROPERTY przystąpił do programu wspierania rodzin wielodzietnych. Dla wszystkich posiadaczy poznańskiej Karty Rodziny Dużej deweloper przygotował rabaty na wynajem i zakup mieszkań w inwestycji Górczyńska 46.

Karta Rodziny Dużej adresowana jest do poznańskich rodzin wielodzietnych, zameldowanych oraz zamieszkałych na terenie miasta Poznania, które prowadzą wspólne gospodarstwo domowe i posiadają minimum troje dzieci. Karta umożliwia dostęp do miejsc i instytucji z obszaru kultury, sportu i rekreacji na preferencyjnych warunkach. Rodziny, które dysponują kartą, niezależnie od sytuacji materialnej mogą korzystać z szeregu ulg, zarówno w instytucjach  miejskich jak i u innych partnerów programu. W Poznaniu do programu przystąpił deweloper SAP-PROPERTY, który na preferencyjnych zasadach oferuje mieszkania dla rodzin wielodzietnych. Argumenty, które przemawiały za przyłączeniem się dewelopera do programu to obszerna oferta mieszkań o dużych metrażach, a także funkcjonujące na parterze budynku przy Górczyńskiej 46 żłobek i przedszkole oraz klub mieszkańca na ostatnim piętrze.

Co deweloper oferuje w ramach Karty Rodziny Dużej?

Na zakup mieszkania przy Górczyńskiej 46 deweloper przygotował specjalne upusty dla rodzin wielodzietnych. Ich wysokość zawiera się w przedziale od 10 000 do 30 000 złotych. Rodziny zainteresowane wynajmem mieszkania również mogą liczyć na rabaty. W przypadku najmu lokalu w stanie deweloperskim upust wyniesie 5 proc., natomiast  przy mieszkaniu wykończonym zniżka sięgnie 10 proc. wartości kwoty czynszu. Wynajmujący ma prawo pierwokupu takiego mieszkania. Dodatkowo klienci mogą skorzystać również z rabatu 15-procentowego przy wynajmie miejsca garażowego.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

Poznań, Górczyńska 46 - mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia
Poznań, Górczyńska 46 - mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia
fot.: SAP-PROPERTY
Poznań, Górczyńska 46 - mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia
Poznań, Górczyńska 46 - mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia
fot.: SAP-PROPERTY

Inwestycja Górczyńska 46 to 113 lokali o powierzchni od 43 do 144 m2 (od dwóch do pięciu pokoi). Deweloper oferuje wiele wariantów dużych 3-, 4- lub 5-pokojowych mieszkań, które są najczęściej poszukiwane przez duże rodziny. Większość lokali ma taras, balkon lub loggię. Do niektórych mieszkań przynależą ogródki lub tarasy dachowe, z których największy ma ponad 90 m2. Ceny mieszkań w tej inwestycji zaczynają się od 4968 zł brutto za m2. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa, a bezpośrednio przy inwestycji deweloper wydzielił teren zielony z placem zabaw.

autor: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 15.07.2014

Polecane artykuły
Mieszkania w centrum Poznania. Inwestycja przy Bóżniczej
Firma Ataner rozpoczęła sprzedaż mieszkań w centrum Poznania przy ulicy Bóżniczej....
Nowe mieszkania w Poznaniu – Osiedle Czarnieckiego
W poznańskiej dzielnicy Wilda rozpoczęła się budowa Osiedla Czarnieckiego. Nowe...
Bierzemy kredyt hipoteczny. Słowniczek pojęć kredytowych
W umowie kredytu hipotecznego można spotkać się z różnymi skrótami i pojęciami, które dla...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.