Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Home staging czyli aranżacja wnętrz przed sprzedażą nieruchomości

tagi tematyczne aranżacja wnętrz home staging sprzedaż nieruchomości
fioletowy salon
fioletowy salon

W jaki sposób szybko i z zyskiem sprzedać swoją nieruchomość? Może w tym pomóc usługa home staging czyli odpowiednie przygotowanie i stylizacja nieruchomości zanim zaprezentujemy ją potencjalnemu kupcowi.

Home staging to nowa usługa na polskim rynku nieruchomości. Termin home staging to w wolnym tłumaczeniu „inscenizacja domowa”, która ma zagwarantować szybką i zyskowną sprzedaż mieszkań i domów. Styliści nieruchomości przygotowują domy i mieszkania swoich klientów do transakcji w taki sposób, by przy minimalnych nakładach finansowych dochodziło do ich rychłej sprzedaży lub wynajmu.

kawalerka przed stylizacją
kawalerka przed stylizacją
fot.: Home Stagers Network Polska
kawalerka po stylizacji
kawalerka po stylizacji
fot.: Home Stagers Network Polska

Usługa home staging’u wywodzi się z USA i jest tam praktykowana od ponad trzydziestu lat, jest również popularna i wykorzystywana od kilkunastu lat w Europie. Również w Polsce zaczęły już działać profesjonalne firmy zajmujące się aranżacją wnętrz i stylizacją nieruchomości przed sprzedażą. Aktualnie na polskim rynku nieruchomości jest duża podaż mieszkań i domów, natomiast zdolność kredytowa nabywców jest dość ograniczona, a nieruchomości nie sprzedają łatwo. Tradycyjne podejście do sprzedaży skazuje właściciela na długi okres wyczekiwania kupca, to mogą być nie tylko miesiące ale i lata. Dlatego też może warto przed sprzedażą nieruchomości skorzystać z usług home staging, tym bardziej, że  profesjonalnie przygotowana nieruchomość gwarantuje satysfakcję obu stronom transakcji - sprzedający proponuje ładny, dobrej jakości, interesujący produkt, a kupujący ma szansę ujrzeć cały potencjał nieruchomości, dzięki czemu podejmuje świadomą decyzje o zakupie.

mieszkanie przed stylizacją
mieszkanie przed stylizacją
fot.: Home Stagers Network Polska
mieszkanie po stylizacji
mieszkanie po stylizacji
fot.: Home Stagers Network Polska

autor: Źródło: Home Stagers Network Polska

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.