Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

I etap Osiedla Miasteczko Regaty oddany do użytku

tagi tematyczne Białołęka Dom Development Miasteczko Regaty Warszawa
I etap Osiedla Miasteczko Regaty oddany do użytku
I etap Osiedla Miasteczko Regaty oddany do użytku

Dom Development SA, rozpoczął przekazywanie mieszkań klientom, którzy zakupili lokale w I etapie osiedla Miasteczko Regaty, przy ulicy Kobiałka na warszawskiej Białołęce.

Do tej pory przekazanych zostało 60 z 148 mieszkań wybudowanych w tym etapie. Inwestycja została zrealizowana i jest oddawana do użytku zgodnie z założeniami. I etap osiedla Miasteczko Regaty składa się z trzech 3-piętrowych budynków, w których znajduje się 148 mieszkań od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 33,1 do 91,6 mkw. Na osiedlu dostępnych jest jeszcze 20 mieszkań o powierzchni od 49,6 do 68,1 mkw., których cena kształtuje się w przedziale od 5 360 do 6 950 zł za mkw. Są to więc mieszkania, które mogą być zakwalifikowane do programu „Rodzina na swoim”.

Cała inwestycja obejmuje 3-piętrowe budynki wielorodzinne (łącznie 1 200 mieszkań) oraz 88 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Dodatkowo na osiedlu powstaną dwa pawilony handlowo-usługowe, przedszkola, w pobliżu znajduje się także szkoła. Pod budynkami znajduje się podziemny parking z 68 miejscami postojowymi, natomiast 80 miejsc postojowych jest dostępnych na terenie osiedla. Teren osiedla będzie dozorowany. Przewidziano także plac zabaw dla dzieci, miejsca spacerowe oraz ławki. Kolejny, II etap osiedla, zostanie przekazany do użytku w połowie kwietnia 2009 roku.

Ogłoszenia: mieszkania, Warszawa Białołęka

autor: opracował: as
źródło: Dom Development SA

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.