Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

III etap Miasteczka Regaty już oddany

tagi tematyczne Białołęka Dom Development Miasteczko Regaty
III etap Osiedla Regaty_male
III etap Osiedla Regaty_male

Dom Development SA, rozpoczął przekazywanie mieszkań klientom, którzy zakupili lokale na III etapie osiedla Miasteczko Regaty, przy ul. Kobiałka na warszawskiej Białołęce.

Jest to kolejny etap projektu inwestycyjnego cieszącego się wśród klientów bardzo dobrą opinią. Łącznie znalazły się w nim 164 mieszkania, z których połowa została już wykupiona. Inwestycja została zrealizowana i jest oddawana do użytku zgodnie z założeniami. 

III etap osiedla Miasteczko Regaty składa się łącznie z dwóch 3-piętrowych budynków, które położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego. Na osiedlu znalazły się łącznie 164 mieszkania o powierzchni od 33,1 do 119,4 mkw. Przedział cenowy tych mieszkań kształtuje się od 4 780 do 6 250 zł/mkw. Większość mieszkań III etapu osiedla dostępnych jest w programie Rodzina na swoim. Klienci mają także możliwość skorzystania z szerokiej oferty programów kredytowych przygotowanych przez Dom Development we współpracy z renomowanymi bankami działającymi w Polsce.

III etap Osiedla Regaty

autor: żródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 21.12.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.