Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Innova: nowe mieszkania we Wrocławiu za sprawą Polnordu

tagi tematyczne deweloperzy Wrocław Innova Innova Wrocław mieszkania rodzina na swoim mieszkania Wrocław nowe mieszkania Wrocław nowe osiedle Wrocław osiedle mieszkaniowe Wrocław Polnord mieszkania polnord wrocław rodzina na swoim wrocław

Fadesa Polnord Polska, w której firma Polnord SA ma 49% udziałów, rozpoczyna projektem Innova działalność na rynku wrocławskim.

 

Budowa została podzielona na 5 etapów. W pierwszym, którego realizacja rozpoczęła się tydzień temu i potrwa 24 miesiące, przewidziano 230 mieszkań. Inwestycja obejmuje ponad 850 mieszkań. Będą to lokale o powierzchni od 32 do 75 mkw. Wszystkie będą dostępne w programie Rodzina na swoim.

Osiedle Innova powstaje u zbiegu ulic Pięknej, Nyskiej i Jesionowej w otoczeniu osiedli Huby i Gaj. Sąsiedztwo licznych przystanków autobusowych i tramwajowych zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum miasta oraz łatwy dostęp do obiektów sprzedażowo-usługowych, galerii handlowych, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych.

Projekt architektoniczny powstał w wrocławskiej pracowni APA HUPKA i uwzględnia europejskie wzorce organizacji nowej przestrzeni miejskiej. 

Nowy projekt we Wrocławiu wpisuje się w strategię Polnordu, przewidującej uruchamianie przygotowanych wcześniej inwestycji wraz z narastającym popytem. Jest też dowodem na rozszerzanie ekspansji terytorialnej spółki, działającej dotychczas przede wszystkim w Trójmieście i w Warszawie.

Mieszkania na sprzedaż - Wrocław. Ogłoszenia

autor: Źródło: Polnord

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.