Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Innowacje Rynku Nieruchomości

tagi tematyczne deweloperzy Innowacje Rynku Nieruchomości pośrednicy nieruchomości rynek nieruchomości
Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości
Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości

Deweloperzy, inwestorzy, analitycy i pośrednicy uczestniczyli we Wrocławiu w Konferencji Innowacje Rynku Nieruchomości. Specjaliści z branży dyskutowali o najnowszych trendach i przyszłości rynku nieruchomości.

Podczas Konferencji omówiono aktualną sytuację na rynku nieruchomości. Jednak jednym z głównych punktów programu było przedstawienie innowacyjnych rozwiązań służących wszystkim uczestnikom rynku. - Poruszanie się po rynku nieruchomości przy pomocy aplikacji mobilnych jest kolejną formą wykorzystania urządzeń, które ma przy sobie praktycznie każdy z nas. Dlatego pierwszą edycję konferencji Innowacje Rynku Nieruchomości uważamy za wstęp do szerszej dyskusji o zastosowaniu najnowszych technologii w tak istotnym procesie, jakim jest zakup czy sprzedaż domu, mieszkania lub gruntu – mówi Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu, organizatora konferencji.

Omawiano również obecne trendy i prognozy dla różnych obszarów inwestowania oraz oczekiwania inwestorów. W ramach paneli dyskusyjnych przeanalizowano proces inwestycyjny od etapu finansowania inwestycji po wykorzystanie najnowszych technologii przy obrocie nimi.

Dużo uwagi poświęcono kwestiom komunikacji w branży nieruchomości i sposobom kontaktowania się z potencjalnymi klientami. Kolejne prelekcje dotyczyły networkingu w relacjach biznesowych, nowoczesnych metod prezentowania ofert oraz najnowszych form marketingu i promocji nieruchomości. W trakcie wystąpień zaprezentowano również możliwości zastosowania aplikacji mobilnych przy sprzedaży lub zakupie mieszkań.

Czytaj także: Rynek pierwotny - rekordowa podaż mieszkań

Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości
Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości
fot.: PolishProperty.eu
Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości
Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości
fot.: PolishProperty.eu

autor: PolishProperty.eu

aktualizacja: 23.07.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.