Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Inpro przekazuje mieszkania w ostatnim etapie inwestycji Trzy Żagle

tagi tematyczne deweloper Inpro mieszkania Gdańsk Trzy Żagle
Trzy Żagle w Gdańsku
Trzy Żagle w Gdańsku

Trójmiejski deweloper, firma Inpro finalizuje inwestycję Trzy Żagle w Gdańsku. Osiedle składa się z trzech 18-kondygnacyjnych budynków zlokalizowanych na gdańskim Przymorzu. Deweloper oferuje mieszkania w cenie od 5500 zł netto za metr kwadratowy.

Deweloper Inpro przekazuje mieszkania z ostatniego etapu osiedla Trzy Żagle. Do końca 2011 roku zostało oddanych ponad 75% mieszkań. Do dyspozycji kupujących pozostało tylko 22, spośród 406 lokali i mieszkań zaplanowanych w całym kompleksie trzech budynków. W listopadzie i grudniu 2011 roku Inpro S.A. oddała do użytkowania 151 lokali mieszkalnych, spośród wszystkich 200 zaprojektowanych w budynku C inwestycji Trzy Żagle. Przekazano także 85 miejsc postojowych. W aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 17 mieszkań oraz 5 lokali handlowych.

Trzy Żagle w Gdańsku
Trzy Żagle w Gdańsku
fot.: Źródło: Tauber Promotion
Trzy Żagle w Gdańsku
Trzy Żagle w Gdańsku
fot.: Źródło: Tauber Promotion

Trzy Żagle to kompleks trzech 18-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych na gdańskim Przymorzu, przy ulicy Olsztyńskiej, w odległości półtora kilometra od plaży oraz pięciu kilometrów od centrum Sopotu i gdańskiej Starówki. Inwestycja obejmuje 406 lokali o powierzchni od 31 do 105 mkw. (z możliwością łączenia). Budynki nawiązują architekturą do kształtu stylizowanych żagli. Z tarasów i balkonów na wyższych kondygnacjach roztacza się widok na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Mieszkańcy osiedla Trzy Żagle mają do dyspozycji liczne tereny rekreacji. W rejonie nadmorskim znajdują się trzy parki: Reagana, Jelitkowski i Brzeźnieński, połączone ścieżkami spacerowymi oraz rowerowymi. W najbliższej okolicy jest również Park Jana Pawła II, a nieco dalej zalesione wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i ZOO.
W promieniu półtora kilometra znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe (Galeria Przymorze, Alfa Centrum z Kinopleksem, Leclerc i Real). Niedaleko znajduje się Baltic Arena realizowana na Euro 2012. Atutem lokalizacji jest również dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna i oświatowa (dwie szkoły podstawowe oraz dwa przedszkola).

W realizowanej inwestycji zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Elewacje Trzech Żagli są pomalowane farbami produkowanymi w oparciu o osiągnięcia nanotechnologii. Nanocząsteczki zwiększają gładkość struktury, dzięki czemu powierzchnie są wyjątkowo wytrzymałe mechanicznie, odporne na zabrudzenia oraz mają właściwości samooczyszczania. W każdym z trzech budynków do dyspozycji mieszkańców są dwie szybkobieżne i energooszczędne windy. W budynkach zastosowano także specjalne rozwiązania zasilania i ewakuacji wody – są to niskoszumowe i trwałe rury kanalizacyjne, gwarantujące redukcję hałasu do poziomu 20dB, zgodnie z normą europejską. Dla każdego mieszkania zastosowano stacje typu LOGOTERMA wyposażone w elektroniczne programatory, umożliwiające indywidualne ustawienie zakresu temperatur i okresu grzewczego.

Na osiedlu Trzy Żagle znajduje się ogrodzony i monitorowany teren zieleni, plac zabaw, sklep i przedszkole wybudowane przez inwestora. W ramach inwestycji powstały hale garażowe i  piwnice w podziemnych kondygnacjach oraz obiekty handlowo-usługowe w parterach budynków.

Ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 5500 zł netto za mkw. W puli mieszkań na sprzedaż osiedla Trzy Żagle znajdują się mieszkania spełniające kryteria rządowego programu Rodzina na swoim.

Zobacz także: niebanalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku
Nieduże, 39-metrowe mieszkanie po gruntownym remoncie przeprowadzonym w 2011 roku. W mieszkaniu wymieniono instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną, zamontowano nowy kocioł dwufunkcyjny oraz wstawiono nowe okna. Mieszkanie urządzono w nowoczesnym, funkcjonalnym stylu. Możliwość zakupu mieszkania wraz z meblami.

autor: Źródło: Tauber Promotion

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.